۲۳ شهریور ۱۴۰۰ - ۰۹:۳۹
دکتر چوبینه خبر داد:

واکسینه شدن ۶۰هزار پرسنل شهرداری تهران در مراکز واکسیناسیون شهر سالم

مدیرعامل شرکت شهر سالم از واکسیناسیون بیش از ۶۰هزار نفر از کارکنان، کارگران، پیمانکاران و خانواده پرسنل در شهرداری تهران و کاهش ۵۰ درصدی ابتلا و فوتی‌های ناشی از کرونا در مجموعه مدیریت شهری خبر داد.

به گزارش  گروه اجتماعی خبرگزاری سلامت به نقل از روابط عمومی شرکت شهر سالم، دکتر حمید چوبینه درباره موضوع واکسیناسیون کارکنان شهرداری اظهار داشت: خوشبختانه تاکنون ۶۰هزار نفر در شهرداری تهران از طریق دو مجموعه شرکت شهر سالم و گروه‌های سیار واکسینه شده‌اند و واکسیناسیون شامل گروه‌های کارگری، پیمانکاری، شهروندان و خانواده پرسنل بوده‌ است.
وی با بیان اینکه بخش زیادی از کارکنان نیز در ماه‌های گذشته مانند کارکنان بهشت‌زهرا (س)، پسماند، شهرسالم و حمل و نقل شهری واکسینه شده بودند، گفت: هیچ فردی در شهرداری و یا از کارکنان نیست که بخواهد واکسینه شود ولی واکسن برای آن موجود نباشد و نتواند دریافت کند و اگر فردی واکسن دریافت نکرده خودش نخواسته و ما توصیه داریم که در اسرع وقت در این زمینه اقدام کند و اگر تصورات غلط دارد این موضوع را کنار بگذارد.

واکسن کرونا

واکسن کرونا

دکتر چوبینه با اشاره به دستور صریح دکتر زاکانی شهردار جدید تهران مبنی بر در اختیار گذاشتن همه زیرساخت‌های مورد نیاز جهت تسریع در امر واکسیناسیون گفت: همچنین نیروهای شرکت شهرسالم در سفارت سابق آمریکا با همکاری بسیج دانشگاهی علوم پزشکی تهران روزانه ۳ تا ۴ هزار نفر را واکسینه می‌کنند و نیروهای اورژانس و لجستیک شهرداری تهران در این محل حضور دارند.
مدیرعامل شرکت شهر سالم خاطرنشان کرد: ‌خوشبختانه آمار ابتلا و فوتی‌های ناشی از کرونا در مجموعه شهرداری تهران اعم از کارکنان و کارگران و پیمانکاران حدود ۵۰ درصد کاهش یافته است و این موضوع مؤید تاثیر واکسن در کاهش ابتلا و موارد فوتی ناشی از کرونا است. البته رعایت پروتکل‌های بهداشتی همچنان ضرورت دارد.

نظرات کاربران

Subscribe
Notify of
guest
0 نظرات
Inline Feedbacks
View all comments