Tuesday 31 March 2020 | سه شنبه ۱۲ فروردین ۱۳۹۹

حدیث سلامتی: زاهد در دنیا کسی است که حرام...

۲۷ بهمن ۱۳۹۸ - ۰۹:۱۱
بازدید: 57
جهانپور در گفتگو با طبنا؛

هیچ موردی در خصوص ابتلا به کرونا در کشور نداشتیم

رئیس مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت بهداشت گفت: تاکنون هیچ موردی در خصوص ابتلا به کرونا نداشتیم و مردم باید اخبار واقعی را از مراجع رسمی دنبال کنند.

کیانوش جهانپور در گفتگو با خبرنگار حوزه بهداشت و درمان طبنا(خبرگزازی سلامت) گفت: در شبکه های مجازی خبری از فوت یکی از شهروندان بر اثر ابتلا به کرونا منتشر شده است که ایت اخبار کاملا کذب است و تا امروز هیچ موردی از ابتلا به کرونا در کشور مشاهده نشده است.

‏وی با تاکید بر اینکه حتی هنوز یک مورد ابتلا هم در کشور گزارش نشده است اضافه کرد: تمام آمادگی ها برای مقابله با این بیماری در کشور انجام شده است و حتی مواردی را هم که امکان ابتلا داشته اند مورد بررسی قرار گرفته اند اما هیچ کدام از موارد مشکوک به این بیماری مبتلا نبوده‌اند.

وی با تاکید بر اینکه آزمایش دانشجویانی که از چین به کشور منتقل شوند نشان از عدم ابتلای آنها دارد خاطر نشان کرد: تا آخر این هفته همه این دانشجویان قرنطینه هستند و بررسی های پزشکی بر روی آنها ادامه پیدا می کند.

وی در خصوص مشاهده فیلم هایی در خصوص تردد نیروهای اورژانس با لباس مخصوص در برخی از معابر گفت: حضور این نیرو ها به دلیل افزایش آمادگی ها برای مقابله با این بیماری است و اخباری که مبنی بر انتقال بیماران مبتلا به کرونا توسط آنها تکذیب می شود و مردم باید اخبار مربوط به این بیماری را از مبادی رسمی و وزارت بهداشت کشور دنبال کنند.

نظرات کاربران

avatar
  Subscribe  
Notify of