۲۳ شهریور ۱۳۹۹ - ۱۲:۰۶

هیچ اقدامی از سوی باشگاه استقلال برای بازگشت استرا انجام نشده است!

در حالی که مدیران استقلال بلافاصله پس از شکست مقابل تراکتور، ارسال پیش قرارداد برای بازگشت آندره آ استراماچونی را به هوادارن وعده دادند اما مدیر برنامه های این مربی این موضوع را تکذیب کرد

به گزارش گروه ورزش خبرگزاری سلامت ، در حالیکه هواداران استقلال بی‌صبرانه در انتظار شنیدن خبر رسمی بازگشت استراماچونی به این تیم بودند، فدریکو پاستورلو مدیر برنامه‌های آندره‌آ استراماچونی در پستی اینستاگرامی فاش کرد هیچ مذاکره‌ای برای بازگشت این مربی با مدیران استقلال صورت نگرفته است!

با استناد به برخی بیانیه های رسمی باشگاه استقلال و گزارش چندین رسانه در خصوص بازگشت احتمالی آندره آ استراماچونی به کادر فنی باشگاه استقلال، فرصتی دست داد تا در خصوص این ماجرا شفاف سازی هایی انجام دهم. در برهه کنونی، هیچ اقدام جدی ای از سوی باشگاه استقلال برای بازگرداندن استراماچونی انجام نشده است. همچنین با توجه به دعوای حقوقی میان طرفین پیش از رفتن به فیفا، بنا به دلایل محرمانه مجاز به انتشار شفاف سازی های بیشتر نیسیتیم. استقلال نیز هم اکنون در مرحله مهم و حساسی از لیگ قهرمانان آسیا قرار دارد و بنابر این افزایش انتظارات به سود هر دو طرف نیست. با آرزوی موفقیت و بهترین ها برای باشگاه استقلال که هوادارانی دوست داشتنی دارد.

فدریکو پاستورلو

حال باید منتظر ماند و دید واکنش سعادتمند و دیگر اعضای هیات مدیره باشگاه استقلال به این پست اینستاگرامی چه خواهد بود.آنطور که مشخص و واضح است استراماچونی خواهان بازگشت به استقلال است اما در ایران عده‌ای تنها به دنبال فریب افکار عمومی و بازی دادن هوادارن استقلال هستند.

بعد از اینکه حواشی ایجاد شده بر سر بازگشت استرا یک جام را از استقلال گرفت، در کانال رسمی تلگرام این باشگاه اطلاعیه‌ای قرار گرفت که صراحتا در آن اعلام شد: ” از امشب رایزنی رسمی مسئولان باشگاه استقلال جهت رفع موانع گذشته و بازگشت استراماچونی با انجام مذاکرات رسمی و ارسال دعوت نامه برای ایشان طبق قرارداد قبلی، انجام خواهد شد تا جلوی خسارت‌های مالی هم به باشگاه استقلال گرفته شود. امیدواریم در فصل آتی بتوانیم دل هواداران را شاد کنیم. “

منتظر واکنش رسمی و معقولانه باشگاه استقلال در این خصوص می‌مانیم تا گره کور این جنگ نابرابر با وزارت ورزش برای ما مشخص شود. فعلا عکس‌العمل تندی نشان نخواهیم داد و منتظر جواب مدیرعامل باشگاه خواهیم ماند..

نظرات کاربران

Subscribe
Notify of
guest
0 نظرات
Inline Feedbacks
View all comments