۲۹ شهریور ۱۳۹۸ - ۱۱:۰۴

هیجان استرالیایی‌ها بعد از مهاجرت علیرضا فغانی به این کشور

رئیس فدراسیون فوتبال استرالیا با بیان اینکه حضور علیرضا فغانی در این کشور شانس بزرگی برای فوتبال استرالیا بوده است، گفت: افتخار بزرگی است که این داور بین المللی را خواهیم داشت.

به گزارش گروه ورزشی طبنا(خبرگزاری سلامت)، بعد از مهاجرت علیرضا فغانی به استرالیا، درخواست وی برای ادامه قضاوت در این کشور مورد موافقت قرار گرفت و با اعلام رسمی‌فدراسیون فوتبال استرالیا، این داور ایرانی در فصل ۲۰۱۹-۲۰۲۰ به عنوان یک داور تمام وقت لیگ این کشور قضاوت خواهد کرد.

کریس نیکو رئیس فدراسیون فوتبال استرالیا و رئیس کمیته داوران این فدراسیون از اینکه فغانی توانسته است به جمع داوران لیگ استرالیا اضافه شود، هیجان زده است.

وی گفت: این افتخار بزرگی برای ما است که علیرضا فغانی را در لیگ استرالیا خواهیم داشت. می‌خواهم از تلاش‌‎های دلووسکی (داور پیشین استرالیا و  رئیس PFRA) تشکر کنم که در این کار نقش مهمی‌داشت.

رئیس فدراسیون فوتبال استرالیا افزود: این شانس بزرگی برای ما بود که علیرضا و خانواده اش تصمیم به مهاجرت به استرالیا گرفتند و پیشنهاد دادن او برای قضاوت در لیگ استرالیا برایمان خیلی ساده بود.

نیکو یادآور شد: تجربه بین المللی فغانی سرمایه بزرگی برای لیگ استرالیا خواهد بود و وی همچنین می‌تواند داوران جوان را هم به خوبی راهنمایی کند. ما مشتاقانه منتظر خواهیم بود تا علیرضا فغانی را برای فصل بعدی لیگ استرالیا وارد عمل کنیم.

در این ارتباط همچنین علیرضا فغانی گفت: هنگامی‌که خانواده من تصمیم به مهاجرت به استرالیا گرفت، ایجاد فرصت داوری در لیگ این کشور فوق العاده بود. تصمیم به ترک ایران خیلی تصمیم سختی بود اما سپاسگزارم که همچنان قادر هستم در یکی از لیگ‌‎های برتر آسیا قضاوت کنم و به عنوان یک داور در مسابقات بین المللی به کارم ادامه بدهم.

نظرات کاربران

Subscribe
Notify of
guest
0 نظرات
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x