۰۴ بهمن ۱۳۹۸ - ۱۰:۱۱

هنوز کارمان برای قهرمانی تمام نشده است

سرمربی لیورپول می‌گوید هنوز کار تیم او برای کسب قهرمانی در لیگ برتر انگلیس تمام نشده است.

به گزارش گروه ورزشی طبنا(خبرگزاری سلامت)، لیورپول در هفته بیست و چهارم لیگ برتر انگلیس به دیدار ولورهمپتون رفت و توانست با نتیجه ۲ بر یک این تیم را شکست دهد. جوردن هندرسون و روبرتو فیرمینو گلزنان تیم یورگن کلوپ در این دیدار بودند.

یورگن کلوپ بعد از برتری تیمش در این دیدار گفت: هنوز کار ما برای قهرمانی تمام نشده است. وقتی می‌شنوم که می‌گویند ۶ بازی پیاپی را نیز ببازیم در صدر جدول قرار می‌گیریم حالت تهوع به من دست می‌دهد. شاگردانم بازی به بازی کیفیت بالای خودشان را نشان دادند و این خیلی خوشحال کننده است که توانستم روند پیروزیهایمان را ادامه دهیم. از الان تنها به دیدار با شروزبری در جام حذفی و بازی عقب افتاده با وستهام فکر می‌کنیم که باید در ابتدای هفته بعدی برگزار کنیم و همه اینها دلایل کافی است که به قهرمانی فکر نکنیم و تنها هدف‌مان روی بازیهای پیش رو باشد.

سرمربی لیورپول در ادامه به تمجید از هندرسون کاپیتان و زننده گل اول تیمش در این دیدار پرداخت و گفت: گل او در این دیدار باورنکردنی بود و این فقط یک جنبه دیگر از فرم خوب و برجسته او در حال حاضر است. هندرسون در این دیدار عملکرد خیلی خوبی از خود ارائه داد. هندرسون یک کاپیتان بسیار کامل و خوب است و همه بازیکنان را در زمین مدیریت می‌کرد. از او در این دیدار خیلی راضی هستم.

لیورپول در بازی بعدی خود باید در جام حذفی به دیدار شروزبری برود و سپس بازی عقب افتاده این تیم برابر وستهام برگزار می‌شود و در صورت برتری لیورپول در آن دیدار، این تیم می‌تواند اختلاف خود را با تیم دوم جدول رده بندی به ۱۹ امتیاز برساند.

نظرات کاربران

avatar
  Subscribe  
Notify of