۱۳ مرداد ۱۳۹۹ - ۱۹:۰۵

همه پروتکل های صادره از سوی وزارت بهداشت باید رعایت شود

معاون هماهنگ کننده ناجا با تاکید بر این که سلامت کارکنان همواره در اولویت امور محسوب می شود، گفت همه پروتکل های بهداشتی باید در اماکن ناجا رعایت و افراد موظف به انجام آنها هستند.

به گزارش گروه استان های خبرگزاری سلامت به نقل از  پایگاه خبری پلیس؛ سردار “محمدعلی نوری نژاد” در جلسه ای ویدئوکنفرانسی که با شرکت جانشین معاون هماهنگ کننده ناجا، رؤسا و نمایندگان معاونت ها،  فرماندهان انتظامی استان ها، فرمانده آموزشگاه های علمی تخصصی و ستاد فرماندهی مرزبانی صورت گرفت به بررسی اقدامات و برنامه های پیشگیری از شیوع کرونا در یگان های ناجا پرداخت و در این خصوص دستورالعمل ها و تدابیر لازم را ابلاغ کرد.

وی با تاکید بر این که سلامت کارکنان نیروی انتظامی همواره ارجح ترین اولویت ناجا محسوب می شود، گفت: در همه اماکن ناجا بایستی پروتکل های تعیین شده از سوی وزارت بهداشت و درمان رعایت شود.

معاون هماهنگ کننده ناجا افزود: همه کارکنان نیروی انتظامی موظف هستند با حفظ فاصله اجتماعی و استفاده از ماسک در ماموریت ها و محل کار خود حضور یابند.

سردار نوری نژاد نقش معاونت بهداد در شرایط کنونی را مؤثر عنوان و تصریح کرد: معاونت بهداد ناجا می تواند در اطلاع رسانی و آموزش کارکنان برای مقابله جدی تر با شیوع بیماری کرونا نقش پررنگ تری را ایفا کند.

وی بر رعایت توصیه های بهداشتی و پروتکل های مربوطه تاکید کرد و گفت: نظارت بر وضعیت کارکنان در مرزها و ارسال اقلام بهداشتی برای آنان در اولویت قرار گیرد.

گفتنی است، در این جلسه سردار “محمدرضا حسینی” معاون بهداد ناجا و مدیر کل بهداشت این معاونت گزارشی از وضعیت بهداشت یگان های ناجا و اقدامات صورت گرفته در راستای اجرای دستورالعمل های مقابله با  شیوع بیماری کرونا در یگان های ناجا ارائه کردند.

در ادامه نیز فرماندهان انتظامی استان های خوزستان، کردستان، سیستان و بلوچستان، مازندران و فرمانده آموزشگاه علمی تخصصی شهید بهشتی اصفهان آخرین وضعیت کنترل بیماری در بین کارکنان تحت امر را تشریح و به ارائه چالش ها و مشکلات پیش رو پرداختند.

نظرات کاربران

avatar
  Subscribe  
Notify of