۱۵ فروردین ۱۴۰۰ - ۱۲:۱۸

«همه‌چیز در معرض فروش» روی میز تدوین قرار گرفت

فیلمی با بازی کتایون امیر ابراهیمی و السا فیروز‌ آذر فیلم کوتاه «همه‌چیز در معرض فروش» پس از طی کردن مراحل تصویربرداری روی میز تدوین قرار گرفت.

به گزارش گروه فرهنگ و هنر خبرگزاری سلامت به نقل از روابط عمومی، فیلم کوتاه «همه‌چیز در معرض فروش» به نویسندگی و کارگردانی حمیدرضا سنگیان و تهیه‌کنندگی محمد حسین حسینی با طی کردن مراحل تولید و تصویربرداری خود، روی میز تدوین قرار گرفت.
«همه‌چیز در معرض فروش» روایتی متفاوت از مسائل زندگی ترنسکشوال‌ها و معضلات اجتماعی همچون اعتیاد و فحشا بوده که در ۴ اپیزود به صورت زنجیره‌وار داستان خود را بیان می‌کند.
کتایون امیر ابراهیمی، السا فیروز‌ آذر، گیتی معینی، شاپور کلهر، بابک قادری، بهار راد، آتیه جاوید و محمد حسین حسینی بازیگرانی هستند که در این فیلم کوتاه به ایفای نقش پرداختند.
از دیگر عوامل این اثر می‌توان به: السا فیروز آذر(مشاور کارگردان)، اشکان محمدی(مدیر فیلم‌برداری)، علیرضا نصرتی(نورپرداز)، پوریا فرامرزی(صدابردار)، امیر خدامی(عکاس)، فریبرز خانلری(چهره‌پرداز)، محمد مهدی سجادی(دستیار کارگردان و برنامه‌ریز)، هدیه قهقهانی (منشی صحنه) و حامد قریب(مشاور رسانه‌ای) اشاره کرد.

نظرات کاربران

Subscribe
Notify of
guest
0 نظرات
Inline Feedbacks
View all comments