۲۹ دی ۱۳۹۸ - ۱۱:۰۹

هلاکت یکی از سرشاخه‌های خارجی قاچاق مواد مخدر

فرمانده انتظامی‌خراسان رضوی از هلاکت یکی از سرشاخه‌های قاچاق مواد افیونی خبر داد و گفت: سه قاچاقچی نیز در عملیات پلیس مجروح شدند.

به گزارش خبرنگار اجتماعی طبنا(خبرگزاری سلامت)، سردار محمدکاظم تقوی با اعلام خبر پاتک پلیس به سوداگران مرگ در استان خراسان رضوی، در تشریح این عملیات ضربتی و غافلگیرانه، اظهار کرد: جان برکفان مرکز عملیات ویژه پلیس مبارزه با مواد مخدر استان خراسان رضوی در عملیاتی مشترک با سربازان گمنام امام زمان(عج) محموله سنگین مواد مخدر صنعتی که از استان سیستان و بلوچستان به مقصد مشهد قاچاق شده بود را به طور پوششی و نامحسوس تحت تعقیب قرار دادند.

فرمانده انتظامی‌خراسان رضوی افزود: مأموران انتظامی‌و سربازان گمنام امام زمان(عج) با ردزنی‌های دقیق و تعقیب سایه به سایه سوداگران مرگ، در دقایق نخست بامداد امروز وارد عمل شده و به راننده خودرو سواری سمند حامل موادافیونی در حوالی مشهد (منطقه بینالود) دستور ایست دادند.

وی تصریح کرد: در این لحظه سوداگران مرگ به سمت مأموران انتظامی‌اقدام به تیراندازی کردند و پلیس نیز با آمادگی کامل و در یک درگیری مسلحانه پرحجم، فرصت هرگونه عکس‌العمل دیگری را از آنها گرفت.

به گفته این مقام انتظامی، در این درگیری مسلحانه یکی از سرشاخه‌های قاچاق مواد افیونی که تبعه خارجی بود به هلاکت رسید و سه قاچاقچی نیز مجروح شدند.

تقوی با اشاره به دستگیری یک سوداگر مرگ در این عملیات، گفت: جان برکفان نیروی انتظامی‌در ادامه تحقیقات خود در کمتر از چند ساعت، سه گرداننده دیگر این باند را که با خودروی سواری پژو۴۰۵ قصد فرار داشتند، دستگیر کردند.

فرمانده انتظامی‌استان خراسان رضوی عنوان کرد: در این عملیات ۷۲ کیلو هروئین فشرده و ۱۰ کیلو و ۳۵۰ گرم تریاک به همراه یک قبضه اسلحه کلاشنیکف، سه تیغه خشاب و ۸۴ تیر جنگی کشف شد.

این مقام انتظامی‌یادآور شد: یکی از مأموریتهای مهم پلیس، مبارزه با هرگونه حمل، نگهداری، خرید و فروش و قاچاق موادمخدر به عنوان بلای خانمان‌سوز جامعه است و برخورد نیروی انتظامی‌در این راستا محکم و قاطع خواهد بود.

نظرات کاربران

Subscribe
Notify of
guest
0 نظرات
Inline Feedbacks
View all comments