۰۴ اردیبهشت ۱۳۹۹ - ۱۳:۲۰

هشدار ترزگه به پاری سن ژرمن درباره ایکاردی

مهاجم پیشین تیم ملی فوتبال فرانسه و یوونتوس به باشگاه پاری سن ژرمن توصیه کرد که اجازه جدایی را به ایکاردی ندهد

به گزارش گروه ورزشی طبنا(خبرگزاری سلامت) و به نقل از لوپاریزین مائورو ایکاردی در تابستان سال قبل بعد از آن که با باشگاه اینتر به مشکل خورد به صورت قرضی از این تیم جدا شد تا پیراهن پاری سن ژرمن را برتن کند.

این مهاجم آرژانتینی در فصل نخست حضورش در پاری سن ژرمن عملکرد خوبی از خود نشان داده است اما ظاهرا این باشگاه فرانسوی علاقه‌ای به نگه داشتن او ندارد و همین باعث شده تا احتمال بازگشت او به ایتالیا زیاد باشد.

ایکاردی

ایکاردی

ترزگه توصیه‌ای به سران پاری سن ژرمن داشت و گفت: به نظرم بهتر است که پاری سن ژرمن این مهاجم را حفظ کند. او مهاجم بسیار خوبی است و هنوز ۲۷ سال سن دارد و می تواند در  تیم بدرخشد.

او ادامه داد: رقم خرید ایکاردی ۶۵ میلیون یورو است و با این رقم نمی‌توان در شرایط کنونی مهاجمان بزرگ را خرید. ایکاردی با شرایط موجود در فوتبال فرانسه و پاری سن ژرمن سازگار شده است و نشان داده است که می‌تواند مهاجم تاثیرگذاری باشد. ایکاردی بهتر است که در پاری سن ژرمن باقی بماند.

ترزگه در پایان گفت: می‌دانم که یوونتوس هم ایکاردی را می‌خواهد. او یک مهاجم بسیار خوب و گلزن است و به نظرم که آمار هم نشان داده که شایستگی حضور در پاری سن ژرمن را دارد و باید خرید او نهایی شود.ایسنا

نظرات کاربران

Subscribe
Notify of
guest
0 نظرات
Inline Feedbacks
View all comments