۱۸ اسفند ۱۳۹۹ - ۰۷:۱۵

هشتادمین نشست هیات اجرایی کمیته ملی المپیک برگزار شد

هشتادمین نشست هیات اجرایی کمیته ملی المپیک با ریاست دکتر سید رضا صالحی امیری و با حضور کلیه اعضا و با رعایت پروتکل های بهداشتی در سالن شماره یک جلسات کمیته ملی المپیک برگزار شد.

به گزارش گروه ورزشی خبرگزاری سلامت به نقل از روابط عمومی ؛دکتر کیکاوس سعیدی دبیر کل کمیته ملی المپیک ضمن بیان مطلب فوق ابراز داشت:در واقع امروز آخرین نشست هیات اجرایی در سال ۱۳۹۹  بود که  برگزار شد  در ابتدا  پس از بررسی وضعیت اردوی تیم های ملی اعزامی به بازیهای المپیک توکیو گزارشی از بازدید اعضای هیات اجرایی و مدیران کمیته از امکانات ورزشی آستان قدس رضوی در سفری که به مشهد داشتیم به هیات محترم اجرایی ارائه گردید و  مقرر شد در صورت مهیا بودن شرایط کرونا و ضوابط قانونی با رعایت پروتکل های بهداشتی جهت بهره مندی از فیوضات معنوی و تقویت روحیه کاروان اعزامی به بازیهای المپیک توکیو اردوی زیارتی به شهر مشهد مقدس داشته باشند.

سخنگوی هیات اجرایی کمیته ملی المپیک تصریح کرد:همچنین در این نشست کلیات بودجه سال ۱۴۰۰ کمیته ملی المپیک از جهت منابع و مصارف مطرح و مورد تصویب اعضای هیات اجرایی قرار گرفت که این بودجه شامل اعتبارات پرداختی به فدراسیونها بر اساس شاخص های تعیین شده و هزینه کاروان ورزشی اعزامی به بازیهای ۲۰۲۰ توکیو و سایر هزینه های جاری و پشتیبانی کمیته می باشد.

سعیدی تصریح کرد:همچنین تصمیم برآن شد در سال ۱۴۰۰ هیچگونه تبادل مالی بمنظور استفاده فدراسیونهای ورزشی از خدمات کمیته ملی المپیک جهت استفاده از مراکز خدماتی همچون سالن های جلسات، پذیرایی و سالن های تمرینی و بدنسازی و پزشکی صورت نپذیرد و در واقع خدمات رایگان به آنها ارائه شود تا بعنوان کمک غیر نقدی و غیر مستقیم برای فدراسیونها تلقی گردد.

دبیر کل کمیته ملی المپیک در ادامه گفت:نحوه بهره برداری از هتل بازسازی شده و امکانات آکادمی در سال ۱۴۰۰ هم بر اساس آیین نامه ای خواهد بود که توسط کمیسیون مدیریت و برنامه ریزی و همکاری دبیر کل  و ملاحظات تعیین و اولویت بندی تعیین شده بر اساس بازه زمانی  اردوهای تمرینی مورد استفاده قرار گیرد.

سخنگوی کمیته ملی المپیک در خاتمه ابراز داشت:در خاتمه مقرر شد تا جدول پیش بینی اعتبارات سال ۱۴۰۰ فدراسیونها بر اساس شاخص های مصوب توسط مرکز نظارت بر تیمهای ملی بارگذاری و تا قبل از پایان سالجاری ارائه شود.

نظرات کاربران

Subscribe
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x