۰۵ شهریور ۱۳۹۹ - ۰۹:۰۹

هدیه دانشگاه علوم پزشکی مشهد به خبرنگاران

رییس دانشگاه علوم پزشکی مشهد آمادگی خود را برای انعقاد تفاهمنامه ارائه خدمات بهداشتی و درمانی و تسهیلات ویژه به اصحاب رسانه و خبرنگاران فعال استان اعلام کرد.

به گزارش گروه استان های خبرگزاری سلامت به نقل از  وبدا، دکتر سید محمدحسین بحرینی در دیدار با حسن گوهرپور سرپرست اداره کل روابط عمومی و امور بین‌الملل استانداری، مجتبی محمودی مدیر خانه مطبوعات و عباس محمدیان رییس سازمان بسیج رسانه خراسان رضوی افزود: در راستای حمایت از اصحاب رسانه می‌توان با حذف هزینه فرانشیز، موضوعات ‌درمانی خبرنگاران فعال را پیگیری و انجام داد.

براساس این گزارش در این دیدار در خصوص ساز و کار اجرایی این تسهیلات، مقرر شد کارت ویژه‌ای برای ارائه تسهیلات و بهره‌مندی خبرنگاران از تمام خدمات تخصصی و فوق تخصصی تعدادی از درمانگاه‌های مشهد با همکاری روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی آماده و در اختیار آنان قرار گیرد.

مخاطرات و شیوه‌های اطلاع‌رسانی بهینه در دوران کرونا، تشکیل هیات اندیشه ورز رسانه‌ای حوزه بهداشت و درمان، معرفی برخی پزشکان حامی رسانه، آزمایش‌های ادواری فصلی اصحاب رسانه از جمله موضوع‌های مطرح در این نشست صمیمانه بود.

در این دیدار مقرر شد تفاهمنامه ارائه خدمات بهداشتی و درمانی و بیمه سلامت به اصحاب رسانه خراسان رضوی بین اداره کل روابط عمومی استانداری خراسان رضوی، خانه مطبوعات، بسیج رسانه و دانشگاه علوم پزشکی مشهد، سازمان نظام پرشکی مشهد و بیمه سلامت خراسان رضوی به مناسبت هفته دولت منعقد شود.

تجلیل از رییس دانشگاه علوم پزشکی مشهد و مدیر روابط عمومی این نهاد مقارن با روز پزشک نیز در این دیدار انجام شد.

نظرات کاربران

Subscribe
Notify of
guest
0 نظرات
Inline Feedbacks
View all comments