۱۶ فروردین ۱۳۹۹ - ۱۰:۵۶

هادی پور: ۹۸ سخت گذشت/ تعویق المپیک عطش من را برای مدال بیشتر می‌کند

ملی‌پوش المپیکی تکواندو ایران گفت: تعویق المپیک عطش من را برای موفقیت و کسب مدال بیشتر می‌کند.

به گزارش گروه ورزشی طبنا(خبرگزاری سلامت) آرمین هادی‌‌پور ملی‌پوش المپیکی تکواندو ایران ، در خصوص سختی‌های سال ۹۸ این گونه اظهار داشت: سال ۹۸ یکی از سخت‌ترین سالها ورزشی‌ام به دلیل کسب سهمیه المپیک بود که پر از استرس دنبال شد. در رقابتهای جهانی منچستر هم تیم ما را زیاد اذیت کردند. در مسابقات مختلف جایزه بزرگ فشار زیادی روی بازیکنان و مربیان بود ولی در نهایت به کسب سهمیه ختم شد.

وی در خصوص اتفاق خوشایند سال قبل، اظهار داشت: بعنوان بهترین ورزشکار دانشجویی سال ۲۰۱۹ جهان معرفی شدم که کسب این عنوان برای اولین بار به ورزش ایران تعلق گرفت و خیلی خوشحالم باعث افتخار خانواده تکواندو و مردم کشورمان شدم.

قهرمان تکواندوی جهان در خصوص کسب سهمیه المپیک توکیو، تاکید کرد: از سال ۲۰۱۶ تا اواخر ۲۰۱۹ امتیازاتی که در مسابقات قهرمانی آسیا، قهرمانی جهان، جایزه بزرگ و تورنمنت‌های متعدد جمع کردم و در بین نفرات برتر هر وزن  المپیکی قرار گرفتم و توانستم سهمیه المپیک را کسب کنم.

هادی‌پور در خصوص تعویق بازیهای المپیک، اذعان داشت: آرزوی هر ورزشکاری حضور در المپیک است. برای من مهم کسب سهمیه المپیک بود و عقب افتادن این بازیهای هیچ فرقی نمی‌کند. اما این فرصت تا سال ۲۰۲۱ عطش مرا برای کسب مدال المپیک زیاد می‌کند.

وی در خصوص نقش اعضای کادر فنی در موفقیت‌هایش، تصریح کرد: به طور حتم تاثیرگذاری کادر فنی روی تکواندوکاران زیاد است. چند سالی است مثل خانواده کنار هم هستیم و از لحاظ فنی و روحی به ما کمک کردند. استاد عسکری، بسحاق و عبدللهی تحت هر شرایطی ما را به جلو هدایت می‌کنند. در شکست‌ها روحیه می‌دادند و در بردها بچه‌ها را تشویق می‌کردند. از آنها تشکر می‌کنم که در کنار ما برای موفقیت‌ها و پیروزی‌ها جنگیدند.

ملی‌پوش تکواندو کشورمان در خصوص برنامه‌های سال ۹۹ یادآور شد: با وجود بیماری کرونا هیچ برنامه مشخصی نداریم و تمامی مسابقات کنسل شده است. با تعطیلی اردوها، در خانه تمرین می‌کنم و از لحاظ آمادگی بدنی سعی می‌کنم در سطح ۵۰ درصد خودم را نگه دارم.

وی ادامه داد: هر وقت اردو شروع شود بعنوان یک سرباز  تصمیمات و برنامه‌های طراحی شده کادرفنی تیم ملی را اجرا می‌کنیم تا به نتیجه برسیم.

هادی‌پور در پایان خاطرنشان کرد: مسلما هر ورزشکاری که در رویداد مهم و بزرگ بازیهای المپیک شرکت می‌کند برای کسب بهترین مدال خواهد جنگید. من هم برای گرفتن مدال در المپیک، سعی می‌کنم بیشتر از همه تلاش کنم و زحمت بکشم تا مزد زحماتم را بگیرم و با کسب مدال المپیک برای کشورم دل مردم شاد شود.(فارس)

نظرات کاربران

Subscribe
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x