۲۱ آذر ۱۳۹۸ - ۱۱:۲۸
توخل:

نیمار بازیکن حساسی است

سرمربی پاری سن ژرمن بعد از پیروزی برابر گالاتاسرای به ستایش از نیمار پرداخت

به گزارش گروه ورزشی طبنا(خبرگزاری سلامت) پاری سن ژرمن در دیدار برابر گالاتاسرای در لیگ قهرمانان اروپا توانست با پنج گل به پیروزی برسد تا مقتدرانه به عنوان تیم نخست به دور بعد راه پیدا کند.

توماس توخل بعد از بازی گفت: همان احساسی را که بعد از پیروزی برابر مون‌پلیه داشتم، دارم. با ارائه یک بازی خوب به پیروزی دست پیدا کنیم و باید هم خوشحال باشیم. بازیکنان با انگیزه بالایی بازی کردند و ثابت شد که تفکر پیروزی در تیم وجود دارد.

در دقایق پایانی این بازی پاری سن ژرمن صاحب یک ضربه پنالتی شد. نیمار پنالتی زن نخست بود اما او توپ را برداشت و به کاوانی داد تا او ضربه پنالتی را به گل تبدیل کند.

توخل در واکنش به این اتفاق گفت: نیمار بازیکن بسیار کلیدی برای ما به شمار می‌آید و برابر مون‌پلیه هم بسیار خوب بود. او بازی به بازی در حال بهتر شدن است و برابر گالاتاسرای هم سرنوشت‌ساز ظاهر شد. او هم در دفاع خوب بود و هم در حمله.

او ادامه داد: کاوانی باید بیشتر از  این بازی می‌کرد و این اشتباه من بود، البته آسیب دیدگی هم در این نیمکت نشینی طولانی نقش داشت. او نیاز به این گل داشت تا اعتماد به نفس لازم را کسب کند. نیمار بازیکن بسیار حساسی است و صحنه جالبی را رقم زد. او یک نماد خوب برای تیم است و خوشحالم که چنین صحنه‌ای را رقم زد. این صحنه نشان داد که شرایط در تیم ما خوب است و این می‌تواند کمک زیادی به ما در بازی‌های پیش رو کند.

انتهای پیام

نظرات کاربران

Subscribe
Notify of
guest
0 نظرات
Inline Feedbacks
View all comments