۰۱ تیر ۱۳۹۹ - ۱۱:۱۴

نیل موپای : بازیکنان آرسنال باید فروتنی را یاد بگیرند

نیل موپای در مرکز بحث و جدال بود زیرا برایتون پیروزی بسیار مهمی را مقابل آرسنال کسب کرد و سپس گفت توپچی ها بعد از مسابقه آنچه را که شایسته آن بودند به دست آوردند.

به گزارش گروه ورزشی خبرگزاری سلامت داستان از آنجایی شروع شد در دقایق پایانی نیمه اول در اثر برخورد نیل موپای با برند لنو دروازهربان آرسنال به شدت مصدوم شد و از بازی خارج شد .مهاجم فرانسوی ادعا کرد بازیکنان آرسنال  باید “تواضع نشان دهند” و گفتند که این باخت دقیقا همان چیزی است که آنها سزاوار آن بودند.

این مهاجم۲۳ ساله در گفتگو با بی بی سی اسپورت گفت: برخی از بازیکنان آرسنال باید بیاموزند که فروتنی چیست به خصوص یکی از آنها(متئو گندوزی) او تمام بازی را صحبت می کرد  من نمی خواهم بگویم چون ممکن است دچار دردسر شوم. گفتم این چیزی است که وقتی زیاد صحبت می کنید اتفاق می افتد.

همچنین بلافاصله بعد از پیروزی موپای بازیکن تیم گراهام پوترز جنجالی شد مهاجم فرانسوی با متئو گندوزی بازیکن فرانسوی تیم آرسنال دعوا کرد. بعد از سوت پایان بازی  هافبک فرانسوی مجدداً با هموطنان خود برخورد کرد و بازیکنان مجبور شدند آنها را از هم جدا کنند.

بعد از مصدومیت لنو این آرسنال بود که به نظر می رسید در نیمه اول صدرنشینی را به دست بیاورد اگرچه جانشینش امیلیانو مارتینز باعث شد که دروازه آرستال را نجات دهد و تا نیمه اول را با خیال راحت به رختکن برود.پاس ساکا، پپه را در سمت چپ زمین برایتون صاحب توپ کرد و او با شوتی قوس دار و دیدنی، گل اول بازی را به ثمر رساندهفت دقیه بعد از گل آرسنال کرنر برایتون کوتاه کار شد و بعد از ارسال زمینی توپ و تاثیر موپی، راب هولدینگ در دفع توپ ناموفق بود و با دخالت لوییس دانک و برخورد توپ به او، دروازه آرسنال باز شد.دردقیقه نود پنج بازی بود که  روی حرکت زیبای بازیکنان برایتون، نیل موپای با مارتینز تک به تک شد و با ضربه ای دقیق، گل برتری میزبان را به ثمر رساند.

این بازی باعث شد تیم برایتون از منطقه سقوط به پنج امتیاز صعود کرند و تیم آرسنال در رده دهم جدول قرار بگیرد.

مترجم: بابک جهانی

 

 

نظرات کاربران

Subscribe
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x