۲۳ بهمن ۱۳۹۹ - ۲۱:۴۴
فرمانده کل سپاه:

نیروی زمینی سپاه ضامن اطمینان بخش امنیت ایران اسلامی است

سرلشکر سلامی نیروی زمینی سپاه را ضامن اطمینان بخش امنیت ملی ایران اسلامی توصیف و تاکید کرد: امروز تاکتیک‌های نوین در نیروی زمینی سپاه توسعه یافته است.

به گزارش گروه سیاسی خبرگزاری سلامت به نقل از  سپاه نیوز؛ سردار سرلشکر پاسدار حسین سلامی فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در حاشیه برگزاری رزمایش پیامبر اعظم(ص) ۱۶ ،از نیروی زمینی سپاه به عنوان ضامن اطمینان‌بخش استقلال تمامیت ارضی و امنیت ملی ایران اسلامی نام برد و اظهار کرد: به تعبیر رهبری معظم انقلاب اسلامی نیروی زمینی ستون فقرات قدرت دفاعی ما است.

وی افزود: آنچه امروز در این رزمایش به نمایش درآمد و در شب نیز امتداد خواهد یافت ترکیبی از تمام عناصر اصلی قدرت رزمی نیروی زمینی سپاه از دفاع مستحکم، عملیات ضد هلی برن و استفاده از بالگرد ها و پهپادهای تهاجمی، مین های جهنده و قدرت آتش زرهی بود که ترکیب تمامی رسته های متنوعی که در اختیار نیروی زمینی سپاه است در این رزمایش علیه مواضع ثابت و متحرک دشمنان به کار گرفته شد .

سرلشکر سلامی با تاکید بر این که نیروی زمینی سپاه امروز تاکتیک‌های نوین را توسعه داده است گفت: امروز نیروی زمینی سپاه با به کارگیری تاکتیک های متنوع در برابر هر دشمنی با هر اندازه از استعداد ، توانایی مقابله را دارد.

وی استفاده موثر از پهپادهای شناسایی تهاجمی رزمی را از نکات مهم رزمایش پیامبر اعظم(ص) ۱۶ و اجرای جدید قدرت تهاجمی این نیرو توصیف و تصریح کرد: استفاده موثر از قدرت تهاجمی بالگرد و شلیک راکت و موشک از فواصل دور، استفاده از مین های جهنده و آتش دقیق هماهنگ شده توپخانه در کنار فرماندهی کنترل و مدیریت منتظم ، پیشرفته و مجهز به آخرین دستاوردهای فرماندهی و کنترل ترکیب موزون و قدرت پیوسته تهاجمی در عملیاتی گسترده را خلق کرده است

نظرات کاربران

Subscribe
Notify of
guest
0 نظرات
Inline Feedbacks
View all comments