۲۷ مرداد ۱۳۹۹ - ۰۸:۵۱
حدادی:

نگاه دولت جوان انقلابی برای رفع مشکلات به ظرفیت‌های داخل کشور است

نماینده مردم طالقان، ساوجبلاغ و نظرآباد گفت: دولت جوان انقلابی همه توان خود را برای فعالسازی ظرفیت‌های درونی کشور به کار خواهد گرفت تا اینکه مشکلات بوجود آمده رفع شوند.

به گزارش گروه سیاسی خبرگزاری سلامت به نقل از خانه ملت، علی حدادی  به دولت جوان انقلابی مد نظر رهبر انقلاب اشاره کرد و گفت: یکی از نکات مهم و خصوصیات دولت جوان انقلابی این بوده که شناخت کامل نسبت به ظرفیت‌های داخل کشور را دارد و همه تلاش خود را برای فعال‌سازی این پتانسیل‌ها به کار خواهد گرفت.

وی در ادامه افزود: توانمند بودن دولت بسیار مهم بوده؛ یعنی نشاط، شادابی  و انگیزه لازم را برای کار و فعالیت دارا باشد؛ بنابراین امروز ما با دولتی پیر و خسته مواجه هستیم که کارایی لازم را ندارد.

نماینده مردم طالقان، نظرآباد و ساوجبلاغ تاکید کرد: دولت فعلی توانمندی لازم برای استفاده مطلوب از ظرفیت‌های داخل کشور را ندارد؛ چرا که نگاه‌شان به غرب است و نمی‌خواهند از فرصت‌های موجود در جهت رفع مشکلات بهره لازم را ببرند.

این نماینده مردم در مجلس اظهار کرد: دولت جوان انقلابی امید را برای مردم زنده نگه خواهد داشت و از ظرفیت‌های عظیمی که در کشور وجود دارد به نحوی مطلوب بهره خواهند برد؛ فلذا جوانان بسیاری در کشور داریم که ازتوانمندی‌های بسیاری برخوردار و می توانند در ساختار اجرایی کشور تحول ایجاد کنند.

نظرات کاربران

Subscribe
Notify of
guest
0 نظرات
Inline Feedbacks
View all comments