۲۱ مهر ۱۳۹۸ - ۱۱:۰۷

نویر فعلا قصد بازنشستگی ندارد

سنگربان تیم ملی فوتبال آلمان تاکید کرد که با ترشتگن مشکلی ندارد و فعلا به خداحافظی از بازی‌های ملی فکر نمی‌کند.

به گزارش گروه ورزشی طبنا(خبرگزاری سلامت) و به نقل از کیکر، مانوئل نویر سنگربان بایرن مونیخ و تیم ملی فوتبال آلمان، خود را آماده دیدار برابر استونی در انتخابی یورو ۲۰۲۰ می‌کند.

نویر ۳۳ سال سن دارد و با ژرمن‌ها و بایرن مونیخ افتخارات زیادی از جمله قهرمانی در لیگ قهرمانان اروپا و جام جهانی را در کارنامه دارد.

پیش بینی می‌شد که با آمادگی بالایی که جایگزینان نویر مثل ترشتگن و لنو دارند او کم کم به دنبال خداحافظی از بازی‌های ملی باشد اما او تاکید کرد که فعلا به چنین چیزی فکر نمی‌کند.

نویر گفت: فعلا از آمادگی بدنی بالایی برخوردار هستم و به خداحافظی از بازی‌های ملی فکر نمی‌کنم. الان زمان مناسبی برای صحبت کردن در این مورد نیست.

سنگربان ژرمن‌ها درباره اختلاف نظر با آندره ترشتگن گفت: من مشکلی با ترشتگن ندارم و هر دو رابطه خوبی با هم داریم و در حال تمرین کردن هستیم. نه تنها با ترشتگن بلکه با لنو و تراپ هم مشکلی ندارم.

نویر درباره دیدار برابر استونی هم گفت: امیدوارم که با تمرکز بسیار بالایی در این دیدار به میدان رویم. بازی آسانی پیش رو نداریم. استونی بازی دفاعی را در دستور کار خود قرار خواهد داد و اگر می‌خواهیم پیروز شویم باید با تمرکز بازی کنیم و توپ‌ها را به راحتی از دست ندهیم.(ایسنا)

نظرات کاربران

Subscribe
Notify of
guest
0 نظرات
Inline Feedbacks
View all comments