۲۴ مهر ۱۳۹۹ - ۱۲:۴۰

نناد لالوویچ با احتیاط اما خوشبین به برگزاری مسابقات جهانی ۲۰۲۰

بر طبق بیانیه جدید اتحادیه جهانی کشتی UWW این نهاد بین المللی همچنان با اولویت حفظ برنامه های موجود به فعالیت های خود ادامه خواهد داد.

به گزارش گروه ورزش خبرگزاری سلامت به نقل از روابط عمومی کمیته ملی المپیک مسابقات جهانی کشتی از تاریخ ۲ لغایت ۱۲ دسامبر ۲۰۲۰ به میزبانی بلگراد، پایتخت صربستان برگزار خواهد شد که پیش از این مقرر به برگزاری در اسلو نروژ بود. این رویداد تا کنون بیش از ۷۰ درصد موافقت شرکت گنندگان را بهمراه داشته است تا جاییکه رئیس اتحادیه کشتی، نناد لالوویچ نسبت به برگزاری قطعی آن به رغم شرایط حاد کرونا و تشدید پیک سوم در اقصی نقاط جهان، امیدوار است.

در همین راستا، ششم دسامبر نشستی با حضور وی و اعضاء هیات اجرایی اتحادیه جهانی کشتی برگزار می گردد تا ابعاد دقیقتر مسابقات جهانی و احتمالات تغییر در شرایط آن نیز مورد بررسی دقیقتری قرارگیرد. نناد لالوویچ ضمن تقدیر از کلیه دست اندکاران کشتی در سراسر جهان گفته است: “ما با احتیاط اما خوشبین به برگزاری مسابقات جهانی هستیم. سلامت ورزشکاران، مربیان و پرسنل از اولویت های اصلی ماست و تلاش بر این است تا بدرستی در مسابقات جهانی بلگراد رعایت شود”.

گفتنی است: پیش از برگزاری مسابقات جهانی بزرگسالان در بلگراد؛ رقابت های جهانی جوانان در این شهر مقرر به برگزاری بود که بدلیل ابراز نگرانی های متعدد از شمار حضور ورزشکاران لغو گردید.

۰ ۰ vote
Article Rating

نظرات کاربران

Subscribe
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments