۱۵ تیر ۱۳۹۹ - ۱۲:۲۶

نقش مهم سازمان‌های مردم‌نهاد در امر مبارزه با موادمخدر

دبیر شورای هماهنگی مبارزه با موادمخدر گیلان بر نقش مهم سازمان‌های مردم‌نهاد و مشارکت آنان در امر مبارزه با موادمخدر و کاهش آسیب‌های اجتماعی ناشی از این پدیده تاکید کرد.

به گزارش گروه استان های خبرگزاری سلامت به نقل از روابط عمومی شورای هماهنگی مبارزه با موادمخدر استان گیلان، علی باقری در حاشیه بازدید از یک تئاتر خیابانی ضمن اهمیت نقش سازمان‌های مردم‌نهاد در امر پیشگیری از اعتیاد افزود: اگر سازمان‌های مردم‌نهاد و مسئولان دولتی با یک هدف مشترک در راه پیشگیری از اعتیاد قدم بردارند، می‌توانیم ضربه بزرگی بر پیکره‌ی غول اعتیاد وارد سازیم.

وی افزود: نقش مهم سازمان‌های مردم‌نهاد و مشارکت آنان در امر مبارزه با موادمخدر و کاهش آسیب‌های اجتماعی ناشی از این پدیده بر هیچ کسی پوشیده نیست.

دبیر شورای  هماهنگی مبارزه با موادمخدر گیلان تصریح کرد: باید تمام دستگاه‌های متولی و مسئول تلاش لازم را در جهت توسعه فرهنگ مشارکت مردمی و سازمان‌های مردم‌نهاد در همه زمینه‌ها بخصوص در امر اجتماعی شدن، مبارزه با موادمخدر و کاهش آسیب‌های ناشی از آن بکار گیرند.

باقری ضمن تقدیر از فعالیت‌های سازمان‌های مردم‌نهاد استان گفت: تئاتر خیابانی نیز ازجمله اقدامات اطلاع‌رسانی بر عموم مردم است و اثرات ارزنده‌ای در ارتقاء سطح آگاهی مردم دارد.

نظرات کاربران

Subscribe
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x