۰۳ آذر ۱۳۹۹ - ۱۱:۲۵

نقش بسیج در مدیریت بیماری کرونا

برنامه "تهران 20" امشب (دوشنبه3 آذرماه) در هفته بسیج با حضور دکتر شاهین محمدصادقی رئیس سازمان بسیج جامعه پزشکی کشور روی آنتن شبکه پنج سیما می‌رود.

به گزارش گروه فرهنگ و هنر خبرگزاری سلامت به نقل از  روابط عمومی شبکه پنج سیما، تهران ۲۰ ضمن تشریح خدمات بسیج در ایام کرونا، برنامه های پیش روی بسیج جامعه پزشکی برای مدیریت بحران کرونا را برای مخاطبان تبیین می نماید.

همچنین در ادامه بخش های این برنامه، گفتگوی تلفنی با هادی تمهیدی فرماندار شهرستان پاکدشت با موضوع مشکل آسفالت یکی از روستاهای این شهرستان برقرار و این درخواست مردمی پیگیری خواهد شد.

 مخاطبان برنامه “تهران ۲۰” می توانند پیام های خود را راجع به موضوعات و محورهای برنامه از طریق سامانه پیامکی ۱۰۰۰۰۵۲۰ یا با شماره تلفن گویای ٢٧٨۶۵٠۵۵ با ما در میان بگذارند.

“تهران ۲۰” روزهای زوج با اجرای “محمد دلاوری” و روزهای فرد با اجرای “علی مروی” از شنبه تا چهارشنبه هر هفته راس ساعت ۲۰ از شبکه پنج سیما میهمان خانه های مردم ایران خواهد بود.

این برنامه کاری از گروه تهران و شهروندی است که به تهیه کنندگی حسن نظری و با سردبیری محمد محسن فیضی پور روانه آنتن شبکه پنج سیما می شود.

نظرات کاربران

Subscribe
Notify of
guest
0 نظرات
Inline Feedbacks
View all comments