۲۲ فروردین ۱۴۰۰ - ۱۴:۴۹

نظارت گسترده بازرسان بر بازار مرغ شیراز

معاون نظارت، بازرسی و حمایت از حقوق مصرف کنندگان فارس در رابطه با وضعیت بازار مرغ استان فارس در شرایط کنونی، اظهار کرد: سازمان صمت استان فارس هم با همکاری نهادهای ذیربط، اقدامات قابل توجهی را در راستای فراهم کردن شرایط لازم جهت ایجاد آرامش بازار مرغ در سطح استان انجام داد.

به گزارش  گروه استان های خبرگزاری سلامت به نقل از شاتا، مهدی حسنی، افزود: قیمت مرغ زنده درب کشتارگاه کیلویی ۱۷ هزار و ۱۰۰ تومان و قیمت مرغ آماده طبخ برای مصرف کننده کیلویی ۲۴ هزار و ۹۰۰ تومان تعیین شد.

وی عنوان کرد: خوشبختانه به دلیل مدیریت خوبی که از قبل در بازار فارس در بخش عرضه و تقاضا حاکم بود، می توانم قاطعانه بگویم که‌ بازار فارس هم اکنون در مقایسه با بازار استان های دیگر از آرامش بیشتری بهره می برد و حتی فشار افزایش تقاضا هم کمتر شده است.

معاون نظارت، بازرسی و حمایت از حقوق مصرف کنندگان فارس اعلام کرد: تا روز سه شنبه ۱۷ فروردین ماه حدود ۹۳ پرونده تخلف مربوط به عاملین کشتارگاه ها و واحدهای صنفی تشکیل شده است.

حسنی تأکید کرد: هیچ گونه افزایش قیمت مرغ برای ما قابل توجیه نیست. در حقیقت ما درصدد هستیم که با مستقر کردن نیروهایمان در کشتارگاه ها و با نظارت بر قیمت ها در بازار مرغ شاهد بهبود وضعیت این بازار شویم.

نظرات کاربران

Subscribe
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x