۱۴ مرداد ۱۳۹۹ - ۰۹:۲۲

نصیری: پروتکل های بهداشتی کاملا رعایت می شود

مسئول برگزاری مسابقات فوتسال بانوان در خصوص برگزاری رقابتهای نیمه نهایی و فینال لیگ فوتسال بانوان گفت: پروتکل های بهداشتی در مسابقات کاملا رعایت می شود.

به گزارش گروه ورزش خبرگزاری سلامت به نقل از سایت رسمی فدراسیون شیرین نصیری مسئول برگزاری مسابقات فوتسال بانوان گفت: دور برگشت مسابقات مرحله نیمه نهایی فوتسال بانوان جمعه هفته گذشته به میزبانی خراسان رضوی برگزار شد که تیم مس رفسنجان با توجه به نتیجه دیدار رفت و کسب امتیاز بیشتر به مرحله فینال صعود کرد. روز ۱۷ مرداد ماه نیز دیدار دو تیم ملی حفاری و سایپا برگزار می شود تا تکلیف یکی از دو تیم جهت حضور در فینال مشخص شود.

نصیری ادامه داد: در تاریخ ۱۹ مرداد ماه جلسه ای با حضور مدیرعاملان تیم های صعود کننده برگزار خواهد شد تا در خصوص تاریخ و هماهنگی برگزاری رقابتهای فینال تصمیم گیری شود.

وی درباره شرایط جدول برای فینال مسابقات گفت: شرایط به این صورت است که اگر تیم ملی حفاری اهواز به فینال کند، بازی رفت در رفسنجان و بازی برگشت در اهواز برگزار خواهد شد و اگر تیم سایپا، تیم صعود کننده  به فینال باشد؛ بازی رفت فینال در تهران و بازی برگشت فینال به میزبانی رفسنجان برگزار می شود.

نظرات کاربران

Subscribe
Notify of
guest
0 نظرات
Inline Feedbacks
View all comments