۲۵ تیر ۱۳۹۹ - ۱۷:۲۹
معاون سیاسی و امنیتی استاندار گلستان:

نسبت به ارتقاء کمی و کیفی خدمات بیمه سلامت امیدواریم

معاون سیاسی و امنیتی استاندار گلستان گفت: امیدواریم با توجه به سیاست های درست، کیفیت و کمیت خدمات بیمه سلامت افزایش پیدا کند.

به گزارش گروه استان های خبرگزاری سلامت به نقل از سازمان بیمه سلامت ،عبدالرضا چراغعلی با اشاره به اینکه بیمه سلامت یکی از اقدامات تاثیرگذار دولت یازدهم و دوازدهم بود گفت: خوشبختانه با تدبیر و درایتی که پیش بینی شد، اقدامات موثری درحوزه بیمه سلامت درطی ۶ سال گذشته دراستان های مختلف انجام شد که مردم آثار آن را دیدند.

وی افزود: با توجه به جمعیت قابل توجهی که اکثریت جامعه را شامل می شود و خدماتی که بیمه سلامت به این گروه از اقشار جامعه ارایه می دهد، به ویژه درشرایط فعلی و اقداماتی که این سازمان درجهت کاهش مشکلات بیماران کرونایی انجام داد، نمی توان نسبت به نقش مثبت و بی بدیل بیمه سلامت درجامعه بی تفاوت بود.

معاون سیاسی و امنیتی استاندار گلستان تصریح کرد: البته با توجه به سیاست های نهایی دولت دربیمه سلامت دربحث کاهش تدریحی کاربرد دفترچه های بیمه ، حذف دفترچه های کاغذی و نسخه پیچی الکترونیکی درسایراستان ها، امیدواریم که با این سیاست ها به نتیجه نهایی دست پیدا کند و مردم دردسترسی به خدمات دچار مشکل نشوند.

وی اظهار داشت: باید توجه بیشتری درحوزه بیمه سلامت درسایراستان ها شود و بدون شک دستگاه های دیگر نیز با حوزه بهداشت و درمان باید همکاری و تعامل کنند، درحال حاضر بیش از دو سوم جمعیت استان گلستان تحت پوشش بیمه هستند که خدمات قابل توجهی را دریافت می کنند؛ البته پیشنهاد می شود که مردم دربحث پیشگیری با هدف کاهش هزینه ها، آموزش های لازم را فرا گیرند که دراین زمینه هم بیمه سلامت می تواند نقش موثری ایفا کند.

نظرات کاربران

Subscribe
Notify of
guest
0 نظرات
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x