۱۴ تیر ۱۳۹۹ - ۱۹:۰۸

نجات کوهنورد در قله کلون بستک استان تهران

مدیر عامل جمعیت هلال احمر استان تهران از امداد رسانی عوامل هلال احمر استان تهران کوهنورد سقوط کرده در قله کلون بستک خبر داد و گفت: مصدوم با کمک امداد هوایی به اورژانس تحویل داده شد.

به گزارش  گروه استان های خبرگزاری سلامت به نقل از روابط عمومی جمعیت هلال احمر استان تهران؛شاهین فتحی مدیر عامل جمعیت هلال احمر استان تهران گفت: حادثه‌ای در ارتفاع ۴ هزار متری قله کلون رخ داد و آقایی ۵۰ ساله از ارتفاع سقوط کرد.

وی به صعب العبور بودن منطقه اشاره و اضافه کرد: با توجه به این که زمان در امداد رسانی بسیار مهم است و فرد مصدوم دارای جراحات متعددی بود، درخواست امداد هوایی برای این حادثه شد و علاوه بر اعزام دو تیم زمینی امداد و نجات کوهستان از هلال احمر شهرستان شمیرانات، تیم واکنش سریع هلال احمر استان تهران نیز با بالگرد به محل حادثه اعزام شد.

فتحی عنوان کرد: پس از حدود ۴ ساعت عملیات نجات در ارتفاع، مصدوم که از ناحیه سر، صورت، کمر و پای چپ دچار آسیب شدید شده بود، به محل امن انتقال و با کمک بالگرد به سازمان امداد و نجات در تهران منتقل و سپس جهت انتقال به مرکز درمانی و اقدامات درمانی لازم، تحویل عوامل اورژانس شد.

نظرات کاربران

Subscribe
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x