۰۷ بهمن ۱۳۹۹ - ۱۷:۱۲

نجات دامدار ۷۰ ساله از صخره های سخت گذر ارتفاعات رودبار

مدیرعامل جمعیت هلال احمر گیلان گفت: یک تیم عملیاتی از پایگاه امداد و نجات شهدای «جیرنده» جهت امدادرسانی به پیرمرد مصدوم به ارتفاعات این شهرستان اعزام شدند.

به گزارش گروه استان های خبرگزاری سلامت به نقل از  روابط عمومی جمعیت هلال احمر استان گیلان؛ سیاوش غلامی از نجات دامدار ۷۰ ساله از صخره های صعب العبور ارتفاعات شهرستان رودبار خبر داد.

مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان گیلان گفت: روز گذشته گزارشی مبنی بر گیر افتادن مردی ۷۰ ساله در صخره های صعب العبور ارتفاعات “پارودبار” جیرنده شهرستان رودبار از سوی مرکز کنترل هماهنگی و عملیات جمعیت هلال احمر استان گیلان دریافت شد.

غلامی اظهار کرد: عوامل امدادی جمعیت هلال احمر در یک عملیات جستجو و ۸ ساعت پیاده روی در ارتفاعات بخش جیرنده شهرستان رودبار به محل مورد نظر رسیده و پس از انجام اقدامات اولیه امدادی، دامدار زحمتکش را که برای پیدا کردن دام های خود به آن منطقه رفته بود و یک شب را در شیب صخره ها سپری کرده بود به مکان امن انتقال دادند.

غلامی ضمن اشاره به پاسخگویی شبانه روزی ندای امداد گفت: تلفن ۱۱۲(ندای امداد) به صورت شبانه روز، آماده دریافت گزارشات حوادث احتمالی از سوی مردم است.

نظرات کاربران

Subscribe
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x