۰۲ اسفند ۱۳۹۹ - ۰۸:۰۰

نتیجه بازی با گل گهر غیرقابل تصور بود

سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس با بیان اینکه بازیکنان تیمش از موقعیت‌های دیدار با گل گهر به خوبی استفاده کردند، گفت: نتیجه این بازی برایم غیر قابل تصور بود.

به گزارش گروه ورزش خبرگزاری سلامت یحیی گل محمدی بعد از پیروزی ۵ بر صفر پرسپولیس مقابل گل گهر در مصاحبه تلویزیونی گفت: نتیجه خیلی خوبی گرفتیم. در نیمه نخست هم بازی پایاپای و خیلی نزدیک بود. ما در نیمه دوم خوب دفاع کردیم.

سرمربی پرسپولیس تاکید کرد: از همه موقعیت‌هایمان به خوبی استفاده کردیم و به ۵ گل رسیدیم و واقعا جای تبریک دارد به بازیکنانم دارد که بعد از فشار تیم حریف خوب دفاع کردند و خوب ضد حمله زدند و خوب حفظ توپ کردند و در زمین حریف خوب بازی کردند.

وی افزود: از بازی و نتیجه خوشحال هستیم. از میزبانی تیم گل گهر هم تشکر می‌کنم. میزبانی خیلی خوبی بود. باید به مسئولان شهر بابت ساخت استادیوم سیرجان تبریک بگویم.

سرمربی پرسپولیس گفت: از همه پرسپولیسی‌های سیرجانی هم تشکر می‌کنم برای استقبالی که داشتند. نتیجه برای من خود هم غیر قابل تصور بود. وقتی موقعیت‌های شما وارد دروازه می‌شود این نتیجه رقم می‌خورد. ما در خیلی از بازی‌ها موقعیت‌های خیلی زیادی داشتیم مانند بازی با مس ولی گل نمی‌شد که اگر آنها هم گل می شد نتیجه پرگل می شد ولی امروز خوشبختانه موقعیت هایی که داشتیم وارد دروازه حریف شد و توانستیم نتیجه پرگل به دست بیاوریم.

نظرات کاربران

Subscribe
Notify of
guest
0 نظرات
Inline Feedbacks
View all comments