۲۰ مهر ۱۳۹۹ - ۰۸:۱۷

نتایج چهل و هفتمین دوره آزمون پذیرش دستیار تخصصی اعلام شد

مرکر سنجش آموزش پزشکی اعلام کرد:نتایج چهل و هفتمین دوره آزمون پذیرش دستیارتخصصی منتشر شده و پذيرفته شدگان جهت اطلاع از نتایج وبرنامه ثبت نام به سایت این مرکز به نشانی http://sanjeshp.ir مراجعه نمایند.

به گزارش گروه بهداشت ودرمان خبرگزاری سلامت به نقل از وبدا، متن اطلاعیه مرکر سنجش آموزش پزشکی به شرح زیر است:

با سپاس بیکران به درگاه ایزد منان و تبریک به پذیرفته شدگان چهل و هفتمین دوره آزمون پذیرش دستیار تخصصی، مراتب ذیل جهت اطلاع کلیه افراد پذیرفته شده اعلام می گردد:

۱-شروع به دوره کلیه پذیرفته شدگان از روز شنبه ۳/۸/۹۹ و مهلت ثبت نام از روز دوشنبه مورخ۱۱/۷/۱۳۹۹لغایت روز چهارشنبه مورخ ۱۳/۷/۱۳۹۹در دانشگاههای علوم پزشکی محل پذیرش می باشد. پذیرفته شدگان محترم شایسته است جهت اطلاع از برنامه ثبت نام، قبل از مراجعه به دانشگاه نسبت به مراجعه به وبگاه اینترنتی دانشگاه اقدام نمایند.

۲- کلیه پذیرفته شدگان در هنگام ثبت نام، ملزم به ارائه اصل مستندات ثبت نامی، منطبق با سهمیه پذیرش به دانشگاه علوم پزشکی محل پذیرش می باشند.

۳-سپردن اسناد تعهدات خدمات قانونی منطبق با نمونه اسناد موجود در دانشگاههای علوم پزشکی و متناسب با سهمیه پذیرش در موعد ثبت نام دستیاران الزامی می باشند.

۴-شروع به دوره پذیرفته شدگان فاقد سند تعهد محضری فاقد وجاهت قانونی می باشد.

شایان ذکر است عدم تکمیل مراحل ثبت نام در مواعد مذکور و یا عدم شروع به دوره در تاریخ فوق الذکر به منزله انصراف قطعی دستیار شناخته می گردد .مطابق مصوبات شورای آموزش پزشکی و تخصصی منصرفین از ثبت نام به هر دلیل، از شرکت و پذیرش در آزمون پذیرش (دوره۴۸)محروم می باشند.

نظرات کاربران

Subscribe
Notify of
guest
0 نظرات
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x