۰۲ فروردین ۱۳۹۹ - ۱۳:۵۳

نباید سرنوشت بیانیه گام دوم به سرنوشت سند چشم انداز دچار شود

فعال اصولگرا گفت: بیانیه گام دوم انقلاب منشوری است که باید برای تحقق آن برنامه داشت.

به گزارش گروه سیاسی طبنا(خبرگزاری سلامت)، حسن بیادی دبیرکل جمعیت آبادگران درباره چگونگی عملکرد به بیانیه گام دوم انقلاب در سال گذشته گفت: بیانیه گام دوم انقلاب منشوری است که باید برای تحقق آن برنامه داشت، چرا که رهبر معظم انقلاب با مطالعات و جلسات کارشناسی با همکاری افراد خبره و با زحمات شبانه روزی شخصاً این طرح را تهیه و برای داشتن آینده‌ای روشن و کشوری مقتدر و با عزت برای دست‌اندرکاران اجرایی کشور ابلاغ نموده اند.

او ادامه داد: اما متاسفانه مسئولان ما تنها بصورت شعاری و بسیار سطحی با بیانیه گام دوم انقلاب برخورد می‌کنند و فقط در برخی مواقع از آن استفاده ابزاری می‌کنند؛ آن چیزی که اهداف این منشور استراتژیک را محقق می‌نماید، فقط داشتن برنامه و یک عزم جدی و انقلابی است ولی متاسفانه در این یک سال گذشته کسی بعنوان متولی آن معرفی نشده و صرفا بصورت شعاری پیش می‌رود و این موضوع بسیار مهم در حالی است که بحث گام دوم انقلاب برای دشمنان استکباری و کشورهای حاشیه خلیج فارس و دیگر همسایگان کشور ما بطور اضطراری مورد بحث جدی قرار کرفته و باعث ارائه طرح‌های آینده پژوهی برای سیاست‌مداران کشور آنان شده، بنابراین برای تصمیم سازان و تصمیم گیران کشور ما لازم و ضروری می‌باشد که با داشتن برنامه و با متولیان هم‌دل بصورت یکپارچه برای اجرایی شدن آن اقدام اساسی نمایند.

بیادی افزود: نباید خدای ناکرده منشور گام دوم انقلاب هم دچار سرنوشت سند چشم‌انداز ۲۰ ساله شود که تاکنون هیچ آثار مثبتی از آن برنامه توسط مسئولان ذیربط مشاهده نگردیده و گزارشی به مردم داده نشده است.

دبیرکل جمعیت آبادگران تصریح کرد: سوالات اساسی مطرح است که باید پرسید در حال حاضر مسئول سند چشم انداز چه کسی بوده و هست؟ و دیگر اینکه متولی تحقق و اجرایی شدن منشور گام دوم چه کسی می‌باشد؟ بنابراین چه کسی باید پاسخگوی حال و آینده این برنامه‌ها باشد؟ چنانچه برای این سولات پاسخگویی نداشته باشیم کما‌فی‌السابق این منشور و برنامه‌های با ارزش را از دست داده و دچار سردرگمی‌و فرصت سوزی خواهیم شد و همچنان سرمایه‌های بیت‌المال را باید صرف مصرف ‌گرایی و فرهنگ منحط غربی نماییم و هزینه شعارهای توخالی را بالا ببریم.

فعال سیاسی با اشاره به موضوع جوانگرایی در مدیریت‌ها به عنوان یکی از اهداف مهم بیانیه گام دوم انقلاب گفت: در موضوع جوانگرایی چه کار کردند؟ به نظر شما مگر در مجلس قبل این میزان جوان وجود نداشت؟ قطعا در دوره پیش هم تا این میزان جوان ارزنده ولی بی برنامه وجود داشت، کمااینکه معتقدم در این موضوع از حضور جوانان برای اغراض سیاسی سوء استفاده گردید و این حرکت‌های سیاسی قبل از انتخابات آنچنان یک کار پخته و جالبی نبود، اما می‌توانیم امیدوار باشیم که در دولت آینده در بخش‌های گسترده مدیریت اجرایی کشور شاهد حضور جوانان در عرصه کار و تلاش و تولید ثروت برای کشور عزیزمان باشیم.

نظرات کاربران

Subscribe
Notify of
guest
0 نظرات
Inline Feedbacks
View all comments