۱۱ آبان ۱۳۹۹ - ۱۷:۲۰

نامه ها به سردبیر: ترامپ در صورت باخت می‌تواند برای خود بخشش کسب کند!

خوشبختانه اگر پرزیدنت ترامپ ببازد کارهای زیادی نمی‌تواند برای بدتر کردن وضعیت آشفته بی‌سابقه‌ای که در دام جو بایدن ریخته خواهد شد انجام دهد. اما بدقولی حماسی وی در تاریخ 4 نوامبر متوقف نخواهد شد.

به گزارش گروه بین‌الملل خبرگزاری سلامت به نقل از LA Times، خطاب به سردبیر: خوشبختانه اگر پرزیدنت ترامپ ببازد کارهای زیادی نمی‌تواند برای بدتر کردن وضعیت آشفته بی‌سابقه‌ای که در دام جو بایدن ریخته خواهد شد انجام دهد. اما بدقولی حماسی وی در تاریخ ۴ نوامبر متوقف نخواهد شد.

از مهمترین اولویت‌های ترامپ می‌توان به صدور بخشش برای همه نزدیکان منتخب وی برای جنایاتی که دولت کثیف خود انجام داده است، اشاره کرد. رهبران لیست بخشودگی وی می‌تواند همکاران برجسته ای مانند رودی جولیانی، استیو بانون و اعضای خانواده ترامپ باشند. ده‌ها اسم کمتر شناخته شده مطمئناً اضافه می‌شوند.

من سناریویی را پیش بینی می‌کنم که در آن بخشش نهایی کمی قبل از ۲۰ ژانویه ۲۰۲۱ صادر خواهد شد. ترامپ می‌تواند استعفا دهد و مایک پنس را به مقام ریاست جمهوری ارتقا دهد، وی می‌تواند برای همه جنایاتی که ممکن است علیه آمریکا مرتکب شده بخشودگی کامل و بدون قید و شرط را به ترامپ اعطا کند، مشابه بخشش جرالد فورد از ریچارد نیکسون.

این چه روش مناسبی برای به پایان رساندن فاسدترین دوره ریاست جمهوری تاریخ ایالات متحده است.

ادوارد آلستون، سانتا ماریا

نامه دوم به سردبیر درباره باخت ترامپ

الین کمارک فکر می‌کند اگر ترامپ رئیس جمهور ببازد، قدرت اقدام وی فقط به بخشش و همراهی با قوانین دو حزب محدود می‌شود.

باخت ترامپ

بیایید امیدوار باشیم، اما او رئیس جمهور خواهد شد و همچنان رمزهای هسته‌ای را در اختیار خواهد داشت. او می‌تواند جنگی را شروع کند. اما خوب، شهروندان خارجی به او رأی ندادند.

توماس باترورث، توستین

 

مترجم: سید محمد معین حبیبی پاسدار

نظرات کاربران

Subscribe
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x