۰۹ بهمن ۱۳۹۸ - ۱۰:۱۶

ناظم‌الشریعه: آماده‌ترین‌ها مسافر ترکمنستان هستند

سرمربی تیم ملی فوتسال گفت: از میان بازیکنان دعوت شده هرکسی که آماده‌تر باشد و خود را نشان دهد، برای حضور در مسابقات ‌قهرمانی‌آسیا و انتخابی جام جهانی ۲۰۲۰ راهی ترکمنستان می‌شود.

به گزارش گروه ورزشی طبنا(خبرگزاری سلامت)، محمد ناظم الشریعه اظهار داشت: بازیکنان دعوت‌ شده تست‌های آخر پزشکی را در ایفمارک پشت سر می‌گذارند و بعد از آن تمرینات تیم را شروع می‌کنیم.

وی در مورد انتخاب لیست نهایی با توجه به حضور بازیکنان جوان لیگ در کنار باتجربه‌ها تصریح کرد: انتخاب بازیکنان فقط به عملکرد آنان بستگی دارد و هرکه آماده‌تر باشد در اردو می‌ماند.

تیم ملی فوتسال ایران با برگزاری این اردو آماده حضور در مسابقات ‌قهرمانی‌آسیا و انتخابی جام جهانی ۲۰۲۰ در ترکمنستان می‌شود.

ناظم‌الشریعه با اشاره به زمان نامناسب اردو که منجر به تعطیلی موقت بازی‌ها شده است، گفت: درست است که زمان برگزاری اردو مناسب نبود اما کاری نمی‌توان کرد و باید همه در این موضوع همکاری کنند.

وی در پاسخ به این پرسش که چرا بازی تدارکاتی با لبنان را رد کرده است، گفت: امکان دارد تیم ملی فوتسال لبنان در مسابقات پیش‌ رو مقابل ما قرار گیرد و اینکه تیم ما در این زمان با آنها روبرو شود به طور قطع به ضرر ما و به نفع آن‌ها خواهد بود و این کار به قول فوتسالیست‌ها «تایم اوت» گرفتن برای تیم حریف است.

سرمربی تیم ملی فوتسال درباره توقعات بالا از تیم ملی با توجه به کسب مقام سومی‌جهان و قهرمانی در رقابت‌های دوره قبل تاکید کرد: باید منطقی و واقع‌بین باشیم. رقبای ما در این مسابقات از چندین ماه قبل اردوهای بسیار خوبی را برگزار کرده‌ و توانستند دیدارهای دوستانه خیلی خوبی را با تیم‌های بزرگ انجام دهند. با این حال ما تمام تلاش خود را می‌کنیم تا همچون دوره‌ قبل بهترین نتیجه را گرفته و از عنوان قهرمانی خود دفاع کنیم.

وی در مورد پرداخت پاداش معوقه‌ فدراسیون به بازیکنان تیم ملی گفت: با صحبت‌های انجام شده با کمیته فوتسال امیدوارم این پاداش‌ها در چند روز آینده پرداخت شود.

نظرات کاربران

Subscribe
Notify of
guest
0 نظرات
Inline Feedbacks
View all comments