۰۷ مرداد ۱۴۰۰ - ۰۹:۴۶

نازنین ملایی:به دنبال ارتقا رنکینگ دوازدهمی خود هستم

نازنین ملایی در نیمه نهایی قایقرانی روئینگ انفرادی بانوان ششم شد.

به گزارش گروه ورزشی خبرگزاری سلامت به نقل از روابط عمومی کمیته ملی المپیک؛نازنین ملایی امروز در پایان رقابت با حریفان خود در مرحله نیمه نهایی رقابت های روئینگ تک نفره بانوان در جایگاه ششم ایستاد و از صعود به فینال Aبازماند.

این قایقران کشورمان در مورد عملکرد خود در این بخش از مسابقات گفت: رقابت امروز به معنای واقعی رقابت مرگ بود، نفراتی در گروهم قرار داشتند که فردا باید در فینال Aرقابت کنند و به طور حتم مدال طلا و نقره را کسب خواهند کرد.

وی ادامه داد: در جریان مسابقه کاملا می توانم حس کنم که رقبای من در چه مرحله ای هستند. بعد از اینکه ۶٠٠ -۵٠٠ متر را پارو زدن متوجه شدم که رقیبانم خیلی قوی تر از من هستند چون اصلا این رشته متعلق به آنها و کشورشان است که وارد کشور ما هم شده است.

این ملی پوش قایقرانی کشورمان با بیان اینکه اگر می خواستم با سرعت آنها پیش بروم برای فردا هیچ انرژی برایم باقی نمی ماند، گفت: می توانستم با سرعت و قدرت اول کارم را ادامه دهم اما می دانستم در نهایت قرار است همان پنجم یا ششم شوم. بهترین فکری که به ذهنم رسید این بود که مسابقه خوبی برگزار کنم و به گونه ای تا پایان خط بروم که برای فردا انرژی داشته باشم چون باید بدون فاصله و استراحت رقابت مرحله بعد را برگزار کنیم.

ملایی با یادآوری اینکه رقابت در فینال B رویینگ تک نفره بانوان برای کسب جایگاه هفتم تا دوازدهم است، گفت: رقابت در این مرحله را به این امید برگزار می کنم که بتوانم رنکینگ دوازدهمی که در اختیار دارم را ارتقا دهم.

این قایقران المپیکی در پایان گفت: جایگاه ٢۵ در بخش بانوان و ٢٢ در مردان بهترین جایگاه هایی است که تاکنون توسط قایقرانان کشورمان در المپیک به دست آمده است، خدا رو شکر من توانستم در این دوره جایگاه  ١٢ را به دست بیاورم و امیدوارم آن را بهبود بخشم.

نظرات کاربران

Subscribe
Notify of
guest
0 نظرات
Inline Feedbacks
View all comments