۰۷ آبان ۱۳۹۸ - ۱۳:۵۸
قهرمان رویینگ آسیا:

می‌توانیم سهمیه المپیک بگیریم

ملی پوش رویینگ ایران گفت: در انفرادی از خودم انتظار کسب مدال طلا را داشتم که موفق شدم آن را به دست آورم و با توجه به نتیجه ای که در قهرمانی آسیا گرفتیم در انتخابی المپیک هم می‌توانیم سهمیه بگیریم.

به گزارش گروه ورزشی طبنا(خبرگزاری سلامت) بهمن نصیری پس از کسب یک مدال طلا  و یک برنز در مسابقات رویینگ قهرمانی آسیا بیان کرد: در مسابقات قهرمانی آسیا مشخص است که تمام تیم ها با قدرت می آیند و تیم ها آمده بودند تا خود را پیش از مسابقات انتخابی المپیک محک بزنند. در انفرادی تمام رقبای من بودند و خدا را شکر توانستم مدال بگیرم و این را مدیون زحمات مربیانم هستم. من در انفرادی از خودم مدال طلا را انتظار داشتم چون رکوردهای زمانی که در تمرینات ثبت کرده بودم، خوب بود و اصلا هیچ کسی در ایران نتوانسته بود چنین رکوردهایی را ثبت کند. در واقع همه قایق ها در تمرینات رکوردهای زمانی ایران را شکسته بودند و بهترین رکوردهای زمانی دست ما بود.

او ادامه داد: البته در قایق چهار نفره انتظار داشتم مدال طلا بگیریم اما نشد و به مدال برنز رسیدیم، با این حال  تمام تلاشمان را کردیم. شاید حریفان بیشتر از ما زحمت کشیده بودند و نمی توان چیز دیگری گفت.

نصیری در پاسخ به این پرسش که می توان این انتظار را داشت که در انتخابی المپیک هم سهمیه های خوبی به دست بیاید، تاکید کرد: قبلا هم گفتم هر نتیجه ای در قهرمانی آسیا  بگیریم به امید خدا در در انتخابی المپیک هم می توانیم سهمیه بگیریم. حتی تا آن موقع می توانیم بهتر از این هم شویم. ان شاءالله رییس فدراسیون به همین شکل ما را حمایت کند و بتوانیم آماده تر شویم.

او در مورد تاثیر نداشتن قایق های استاندارد روی عملکرد پاروزنان گفت: اگر قایق استاندارد باشد که خیلی بهتر است اما ما از وضعیت مالی فدراسیون خبر داریم و نمی توان انتظار زیادی داشت. امیدوارم مشکلشان حل شود  و بتوانند قایق های جدید را وارد کنند، چون قایق استاندارد باشد ۱۰۰ درصد روی عملکرمان تاثیر می گذارد.

قهرمان رویینگ آسیا در پاسخ به این پرسش که می توان گفت رویینگ دارد به روزهای خوب خود برمی گردد یا خیر، گفت: اگر رویینگ همچنان مربیان دلسوزی مثل الان داشته باشد، می‌توان گفت بله دارد به روزهای خوب بر می گردد.

انتهای پیام

نظرات کاربران

Subscribe
Notify of
guest
0 نظرات
Inline Feedbacks
View all comments