۱۵ بهمن ۱۳۹۸ - ۱۳:۱۱

میلیچ: داربی تهران متفاوت‌تر از داربی‌های ایتالیا و کرواسی است

مدافع کروات استقلال میگوید داربی تهران بسیار متفاوت‌تر از داربی‌های ایتالیا و کرواسی است.

به گزارش گروه ورزشی طبنا(خبرگزاری سلامت)، هروویه میلیچ، بازیکن استقلال در حاشیه تمرین امروز (سه‌شنبه) آبی پوشان درباره داربی روز پنج‌شنبه‌ (۱۷ بهمن) گفت: من و تمام بازیکنان استقلال برای داربی آماده هستیم و از اهمیت این بازی اطلاع کامل داریم. برای دیدار مقابل پرسپولیس با شکل تیمی خوبی به میدان خواهیم رفت و از برد استقلال مطمئن هستم.

میلیچ درباره اولین تجربه داربی خود در دیدار رفت این فصل گفت: بازی رفت برای من یک تجربه جدید و خاص بود. بنده داربی‌های زیادی در کرواسی و ایتالیا تجربه کرده‌ام اما داربی استقلال و پرسپولیس یک بازی خاص به حساب می‌آید و آن هم به دلیل تماشاگران بی‌شمار حاضر در ورزشگاه است. مهم‌ترین موضوع این است که تمرکز خودمان را حفظ کنیم چراکه بازی از اهمیت بالایی برخوردار است.

این مدافع کروات استقلال درباره تقابل خود با بازیکنان سرعتی پرسپولیس گفت: من بیش‌تر از ۶ بازی از پرسولیس دیده‌ام و می‌دانم که چند بازیکن ملی دارند، از بازیکنان سرعتی و تکنیکی در کناره‌ها برخوردار هستن اما مطمئن هستم که مجیدی و کادر فنی بازیکنان را برای این بازی آماده خواهند کرد.

این بازیکن استقلال درباره مصدومیت دیاباته مهاجم استقلال نیز گفت: برای دیاباته بسیار متاسف هستم چراکه در بازی رفت حضور نداشت و این بازی را هم از دست خواهد داد اما ما بازیکنان جایگزین بسیار خوبی داریم و هم‌چنین مرتضی تبریزی، ارسلان مطهری و قائدی با آمادگی کامل در داربی حضور خواهند یافت و هرکس نمی‌تواند بازی کند جایگزین برای او زیاد است.

او در پاسخ به این سوال که پیش‌بینی‌اش درباره نتیجه بازی چیست؟ گفت: استقلال با نتیجه ۲ بر صفر پیروز خواهد شد.(ایسنا)

نظرات کاربران

avatar
  Subscribe  
Notify of