Sunday 23 February 2020 | یکشنبه ۴ اسفند ۱۳۹۸

حدیث سلامتی: زاهد در دنیا کسی است که حرام...

۲۹ دی ۱۳۹۸ - ۱۰:۱۰
بازدید: 23

مکاتبات در شهرداری بهت‌آور و بر خلاف ضوابط صورت می‌گیرد

عضو شورای شهر تهران گفت: این روزها شاهد مکاتبات سلیقه محور و بهت‌آور بر خلاف این مسیر در شهرداری هستیم.

به گزارش خبرنگار شهری طبنا (خبرگزاری سلامت) مجید فراهانی در صد و نود و یکمین جلسه شورا با بیان اینکه شورای پنجم برای برگزاری انتخابات شورایارها و در دسترس قرار دادن اطلاعات عملکردی شهرداری از طریق سامانه شفافیت با انواع کارشکنی‌ها، تفسیرهای مختلف از قانون و مشکلات مواجه بوده است، اظهار داشت: با وجود همه مشکلات این اقدامات به سرانجام رسید.

وی با تاکید بر اینکه این روزها شاهد مکاتبات سلیقه محور و بهت‌آور بر خلاف این مسیر در شهرداری هستیم، افزود: عدم تدبیر در مدیریت زمینه ساز ایجاد نارضایتی و ترسیم مسیر حرکت غلط و از بین برنده دستاوردها و اقدامات اثر بخش است.

رییس کمیته بودجه و نظارت مالی شورای شهر تهران ادامه داد: در برخی مواقع بسیاری از امور نه تنها مبنای قانونی ندارد، بلکه مغایر با رویه‌ی شورای پنجم بوده و تنها مبنای آن سلیقه‌ی شخصی است.

فراهانی در ادامه به «لزوم اصلاح رویه های شخصی و سلیقه ای در مواجهه با اعضاء محترم شورایاری به ویژه در ستاد مدیریت محله» اشاره کرد و گفت: در دفاع از حق مشارکت شورایاران و با توجه به اجرای بند ۳ ماده ۷۱ قانون شوراهای اسلامی کشور به شهرداری تهران تذکر می دهم.

وی تصریح کرد: امیدوارم با اقدام به موقع، موثر جناب حناچی زمینه‌های استفاده بهینه از مشارکت شورایاران در اداره محلات شهرمان تهران فراهم شود.

عضو شورای شهر تهران گفت: بدون شک اصلاح این رویه و ابلاغ ابطال این مکاتبه از سوی شهردار می‌تواند در این مسیر امید بخش باشد.

نظرات کاربران

avatar
  Subscribe  
Notify of