۰۹ مرداد ۱۳۹۸ - ۱۱:۴۰

موفقیت کشتی زنان در گرو تدبیر «دبیر»

کشتی زنان ورزشی نوپا و نیازمند حمایت ویژه ریاست جدید فدراسیون و موفقیت آن هم در گرو تدبیر درست «علیرضا دبیر» برای گره گشایی از مشکلات آن است.

به گزارش طبنا(خبرگزاری سلامت)، فدراسیون کشتی این روزها از تب و تاب انتخاب ریاست درآمده و بر روی غلتک برگزاری مسابقات در میادین بین المللی افتاده است.

سیاست‌هایی که با حضور علیرضا دبیر به عنوان رییس فدراسیون از این پس اجرا خواهد شد. دبیر ۲۶ تیر ماه در دور دوم مجمع انتخاباتی فدراسیون کشتی با کسب ٣١ رای از مجموع ۴۳ رای به عنوان رییس جدید این فدراسیون انتخاب شد.

رییس فدراسیون کشتی این روزها در تلاطم برنامه ریزی برای اعزام مردان به مسابقات برون مرزی و نیز کسب سهمیه المپیک است. هزینه‌های هنگفت برای آماده سازی و اعزام تیم های مختلف رده های سنی به رقابت های بین المللی، جهانی و آسیایی، هر کدام به نحوی مسیر دشواری را برای او رقم می‌زند.

علاوه بر همه این مسایل وی به کشتی زنان نیز که نوپا و به تازگی در میادین بین المللی گام گذاشته است، باید توجه کند و مسیر موفقیت زنان کشتی گیر را هموار سازد.

حال ۲ هفته از این انتخابات می‌گذرد و علیرضا دبیر حمایت همه جانبه خود را از کشتی زنان اعلام کرده است. دبیر برای نخستین بار دیداری را با نایب رییس زنان فدراسیون برای در جریان قرار گرفتن برنامه‌های آموزشی و فنی زنان تنظیم کرد که این امر می‌تواند نشان از اهمیت کشتی زنان برای او باشد. شاید زنان این عرصه در مرحله آزمونی سخت از طرف ریاست فدراسیون کشتی باشند. در نخستین نگاه به نظر می‌رسد که او از این برنامه‌ها استقبال کرده و در صورت بروز هر گونه مشکل، با حمایت‌های بسیار، آنها را برطرف خواهد کرد.

این رضایتمندی را می‌توان در سخنان منظمی در گفت و گو با ایرنا مشاهده کرد. وی در این زمینه به خبرنگار ایرنا می‌گوید: به فعالیتم ادامه خواهم داد. علیرضا دبیر رییس فدراسیون کشتی در برنامه‌های ما تغییری نمی‌دهد؛ بنابراین برنامه‌های آموزشی و فنی خود را به دبیر ارائه دادم. در جلسه‌ای با او وضعیت زنان، دستاوردها، عملکرد، نقاط ضعف، مشکلات، دستاوردها و وضعیت برگزاری اردوها را برای رییس فدراسیون کشتی توضیح دادم.

نایب رییس فدراسیون کشتی یادآور شد: دبیر پس از دریافت برنامه‌های کشتی زنان، بیان کرد که در صورت بروز هر گونه مشکل، وی به سرعت آن را برطرف خواهد کرد. علاوه بر آن برنامه‌های فنی خود را تا پایان سال ارائه دادم و در تقویم فدراسیون لحاظ خواهد شد.

به نظر می‌رسد فدراسیون برمدار پیشرفت ورزش زنان حرکت خواهد کرد، امیدواریم که ریاست آن تدبیرهای ویژه و بلندمدتی را برای برطرف کردن نقاط ضعف کشتی زنان و نیز درخشش آنها در میادین بین المللی بیاندیشد.(ایرنا)

نظرات کاربران

Subscribe
Notify of
guest
0 نظرات
Inline Feedbacks
View all comments