۱۳ شهریور ۱۳۹۹ - ۱۲:۳۷
هفته آتی در کمیسیون اصل نود مجلس

موضوع قرارداد سرمربی سابق تیم ملی فوتبال کشور بررسی می‌شود

اعضای کمیسیون اصل نودم قانون اساسی در مجلس در هفته آتی میزبان رئیس سازمان بازرسی کل کشور، رئیس سازمان زندان ها و مسئولان وزارت علوم و شورایعالی انقلاب فرهنگی خواهد بود.

به گزارش گروه سیاسی خبرگزاری سلامت به نقل از  خانه ملت، نشست هیات رئیسه و روسای کمیته های کمیسیون اصل نودم قانون اساسی در روز یکشنبه(۱۶ شهریورماه) برگزار می شود و سپس نشستی با رئیس و معاونین سازمان بازرسی کل کشور خواهند داشت.

همچنین کمیسیون اصل نود در روز سه شنبه(۱۶ شهریورماه) بعد از برگزاری نشست هیات رئیسه و روسای کمیته های کمیسیون، با رئیس سازمان زندان ها و اقدامات تامینی و تربیتی کشور جلسه ای برگزار خواهد کرد.

در همین روز، اعضای کمیسیون اصل نود به بررسی «طرح اصلاح موادی از قانون آئین نامه داخلی مجلس شورای اسلامی برای تقویت و کارآمدسازی کمیسیون اصل نودم(۹۰) قانون اساسی» خواهند پرداخت.

کمیته سیاسی، نظامی و امنیتی نیز در روزهای یکشنبه و سه شنبه جلسه خواهد داشت و نشست کمیته فرهنگی و اجتماعی کمیسیون درباره قرارداد سرمربی سابق تیم ملی کشور در روز شنبه برگزار می شود.

همچنین کمیته فرهنگی و اجتماعی در روز دوشنبه نیز با شورای فرهنگی و اجتماعی زنان و خانواده و در روز سه شنبه با مسئولان وزارت علوم و شورای عالی انقلاب فرهنگی جلسه برگزار می کند.

نظرات کاربران

Subscribe
Notify of
guest
0 نظرات
Inline Feedbacks
View all comments