۲۶ فروردین ۱۳۹۹ - ۱۲:۴۱

موانع جهش تولید تاثیر تولیدات داخلی در زندگی مردم را مختل کرده است

عضو کمیسیون بهداشت و درمان مجلس، گفت: اثیر افزایش تولیدات داخلی به صورت کامل در زندگی مردم مشاهده نشده است و مهترین دلیل آن هم وجود برخی از موانع است.

به گزارش گروه سیاسی طبنا(خبرگزاری سلامت)، حیدر علی عابدی با اشاره به نامگذاری سال ۹۹ از سوی مقام معظم رهبری به عنوان سال جهش تولید گفت: از مقام معظم رهبری برای توجه به موضوع اقتصاد و نامگذاری بسیار هوشمندانه برای سال ۹۹ تشکر می‌کنم، ایشان به خوبی می‌دانند که تولید توسط جوانان پر شور کشور به ویژه شرکت‌های دانش بنیان به مرحله خوبی رسیده اما همانطور که در ابتدای صحبت‌هایشان نیز اشاره کردند تاثیر افزایش تولیدات داخلی به صورت کامل در زندگی مردم مشاهده نشده است و مهترین دلیل آن هم وجود برخی از موانع است.
موانع جهش تولید تاثیر تولیدات داخلی در زندگی مردم را مختل کرده است

موانع جهش تولید تاثیر تولیدات داخلی در زندگی مردم را مختل کرده است

وی با بیان اینکه طرف صحبت مقام معظم رهبری تنها دولت نبود، بلکه تمامی ارکان حکومت اعم از قوه‌ مقننه و قوه قضاییه را نیز شامل می‌شد، ادامه داد: وظیفه همه است که موانع تولید را شناسایی کرده و برای رفع آن تلاش کنند تا در نهایت جهش تولید مدنظر مقام معظم رهبری رخ بدهد. صحبت‌های ابتدای سال مقام معظم رهبری در موقعیتی که همه تحت تاثیر بحران کرونا و دچار اضطراب هستند، نویدبخش امید به آینده است.

عضو کمیسیون بهداشت و درمان مجلس شورای اسلامی با تاکید بر اینکه صحبت‌های ابتدای سال مقام معظم رهبری در موقعیتی که همه تحت تاثیر بحران کرونا و دچار اضطراب هستند، نویدبخش امید به آینده است، تصریح کرد: در حال حاضر به دلیل کنترل و قطع زنجیره انتقال کرونا باید در خانه بمانیم و روند تولید را کاهش دهیم و اما این موضوع نوید آن است که بلافاصله با یک حرکت جهشی بتوانیم تمامی عقب‌ماندگی‌ها را جبران کنیم.

نظرات کاربران

Subscribe
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x