۲۲ مرداد ۱۳۹۸ - ۱۲:۰۶

موانع اشتغال و تولید برطرف شود تا دشمن معیشت مردم را هدف نگیرد

نایب رئیس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس گفت: در رفع موانع تولید و اشتغال‌زایی کار شود تا دشمن نتواند از طریق مواردی که به معیشت مردم ربط دارد، سوء استفاده کند.

به گزارش گروه اجتماعی طبنا(خبرگزاری سلامت)، محمدجواد جمالی نوبندگانی با اشاره به بیانات مقام معظم رهبری مبنی بر اینکه دل بریدن ملت و مسئولان از بیگانگان باعث جوشیدن کشور از درون شده است، گفت: قطعا در این شرایط کنونی روابط بین‌الملل که متاسفانه آن چیزی که حاکم است، زور، قلدری و سوء استفاده از قوانین بین‌المللی است، به نظر می‌رسد کسانی که می‌خواهند هم عزت داشته باشند و هم سر پا باشند، چاره‌ای جز این ندارند که به داشته‌های خود تکیه کنند و به گونه‌ای خود را قوی کنند تا دیگران نتوانند چشم طمع به آنها بدوزند و برای خود پاشنه آشیل فراهم نکنند.

نماینده مردم فسا در مجلس شورای اسلامی‌افزود: یکی از مشکلات کشور همین است و مقام معظم رهبری بارها به تمام دولت‌ها فرمودند که این پاشنه آشیل که وابستگی بودجه به نفت است را قطع کنید. آمریکایی‌ها اولین کاری که می‌کنند این است که می‌خواهند صادرات نفت ایران را به صفر برسانند.

نایب رئیس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس اظهار داشت: در تمام حوزه‌ها از جمله سیاسی، امنیتی، فرهنگی و اقتصادی باید به صورت متناسب رشد کنیم و به نظر بنده آن چیزی که توانسته ملت ایران و کشور را مقاوم نگه دارد، رهبری امام و مقام معظم رهبری بوده به طوری‌که واقعا در گلوگاه‌ها نقش‌آفرینی بسیار جالبی داشتند و همین موضع‌گیری مقام معظم رهبری درباره ترامپ، بسیار ارزشمند بود.

سخنگوی هیات نظارت بر رفتار نمایندگان با بیان اینکه مردم علی‌رغم تمام مشکلات در برابر آمریکایی‌ها، صهیونیست‌ها و کشورهای مرتجع منطقه ایستادگی می‌کنند، تصریح کرد: مردم ایران بسیار آگاه هستند و در شرایط خاص به صحنه می‌آیند.

این نماینده مردم در مجلس دهم خاطرنشان کرد: بحثی که مقام معظم رهبری دارند این است که تمام سال‌ها را به نام‌های اقتصادی نامگذاری می‌کنند بنابراین به نظر بنده جا دارد که در رفع موانع تولید و اشتغال‌زایی کار شود تا دشمن نتواند از طریق مواردی که به معیشت مردم ربط دارد، سوء استفاده کند.

نظرات کاربران

Subscribe
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x