Monday 30 March 2020 | دوشنبه ۱۱ فروردین ۱۳۹۹

حدیث سلامتی: زاهد در دنیا کسی است که حرام...

۲۷ بهمن ۱۳۹۸ - ۱۰:۱۱
بازدید: 30

مهربان: برای دفاع از عنوان قهرمانی به هند می‌رویم

سرپرست تیم ملی کشتی آزاد گفت: برای دفاع از عنوان قهرمانی به مسابقا ت قهرمانی آسیا می‌رویم.

به گزارش گروه ورزشی طبنا(خبرگزاری سلامت) ابراهیم مهربان ، در مورد شرایط تیم ملی کشتی آزاد برای حضور در قهرمانی آسیا اظهار داشت:‌ شرایط تیم خوب است و تلفیقی از جوانان و باتجربه‌ها حاضر به رقابت خواهند شد تا از عنوان قهرمانی دفاع کنند. نسبت به دوره گذشته تغییرات زیادی داشتیم و چهره‌های جدیدی رو آمده‌اند.

وی در مورد اینکه پیش‌بینی کسب چند مدال در این رقابت‌ها می‌کنید، گفت: پیش‌بینی نمی‌کنیم باید ببینیم شرایط تیم‌های دیگر چطور است. هند از شرایط میزبانی استفاده می‌کند و نسبت به سال‌های گذشته بهتر شده است. خود قزاقستان نائب قهرمان جهان بوده و به هر ترتیب نمی‌تواند میدان راحتی برای بچه‌های ما باشد.

سرپرست تیم ملی کشتی آزاد در مورد اینکه چه برنامه‌ای برای ملی‌پوشانی که در تهران می‌مانند دارید، گفت:  با توجه به اینکه در سال المپیک هستیم برای همه ملی‌پوشان برنامه داریم. هنوز ۴ سهمیه دیگر کسب نشده است. عملکرد بچه‌ها در مسابقات قبل و آینده را زیر ذره بین داریم تا با پایین‌ترین خطا نفرات را انتخاب کنیم.

مهربان در مورد وضعیت حسن یزدانی عنوان کرد: او در حال حاضر کارهای بدنسازی را انجام می‌دهد و ۲۰ روز دیگر روی تشک کار می‌کند. حدود ۶ ماه تا آغاز المپیک باقی مانده و امیدواریم او به شرایط ایده‌آل برسد.(فارس)

نظرات کاربران

avatar
  Subscribe  
Notify of