۰۹ شهریور ۱۳۹۹ - ۱۴:۰۵
خبر عجیب در فوتبال ایران؛

مهدی رحمتی سرمربی تیم شهرخودرو شد!

سیدمهدی رحمتی به عنوان سرمربی جدید تیم فوتبال شهرخودرو انتخاب شد!

به گزارش گروه ورزش خبرگزاری سلامت تیم فوتبال شهر خودرو مشهد که نتوانست  سهمیه آسیا را کسب کند تصمیم به پایان همکاری با سهراب بختیاری‌زاده گرفت!

قرار است کوزین مربی ایتالیایی، محمد نوازی، علی سامره، علی اصغر قربانعلی پور و اشکان نامداری به عنوان دستیاران رحمتی در شهرخودرو فعالیت کنند.

نکته دیگر اینکه رحمتی در چند بازی آخر توسط بختیاری‌زاده به دلیل مسئله انضباطی کنار گذاشته شده بود.

تمرینات تیم فوتبال شهرخودرو  و مراسم معارفه رحمتی فردا در مشهد برگزار خواهد شد.

اتفاقاتی از این دست شاید در فوتبال کمتر کشوری رخ بدهد، این استعداد فوتبال ایران است که همه چیز در آن پیدا می شود! مهدی رحمتی بدون اینکه دوران مربی گیری را پشت سر گذاشته باشد و در حالی که چند هفته قبل به عنوان دروازه بان در دروازه شهر خود رو قرار داشت، ناگهان به عنوان سرمربی تیم معرفی می شود! رحمتی با کدام پشتوانه مربی گیری می خواهد هدایت تیم فوتبال شهر خود رو به عهده بگیرد؟ یعنی سرمربی بودن این همه راحت است؟

مدیران شهر خود رو با تیم شان چه می کنند؟ بعد از رفتن پر حاشیه یحیی گل محمدی از تیم فوتبال شهر خود رو به پرسپولیس، این تیم خوب مشهدی که یکی از مدعیان لیگ برتر بود، هر هفته افول کرد. با توجه به شرایط جدید تیم، نمی توان آینده ای روشن برای شهر خود رو متصور شد. چرا که در دنیای فوتبال امروز، دانش مربیگیری مقوله ای علمی است و نمی توان تنها به صرف بازیکن بودن، به راحتی در فوتبال حرفی برای گفتن داشت.

نظرات کاربران

Subscribe
Notify of
guest
0 نظرات
Inline Feedbacks
View all comments