۰۱ خرداد ۱۴۰۰ - ۰۷:۰۰

مهدی امیرآبادی: بازیکنان به خاطر مجیدی سکوت کرده اند

پیشکسوت باشگاه استقلال گفت: پرسپولیسی‌ها قرارداد بازیکنان‌شان را تمدید کرده‌اند اما مددی پول دیاباته را نداده است تا او در تمرینات شرکت نکند.

به گزارش گروه ورزش خبرگزاری سلامت مهدی امیرآبادی در گفتگو با فارس، در خصوص پیروزی استقلال مقابل ذوب آهن در ۱/۸ جام حذفی، وضعیت مدیریتی فاجعه بار این تیم و.. صحبت هایی کرد که در ادامه می خوانید:

خدا را شکر که بعد از شکست در داربی استقلال با یک پیروزی مقابل ذوب آهن در جام حذفی خودش را از فشار خارج کرد هر چند معتقدم بازیکنان باید بهتر از فرصت‌ها استفاده کنند و از تک موقعیت‌هایی که نصیب آنها می‌شود بهره ببرند.

‌در جریان بازی سؤالی برایم ایجاد شد که دیاباته کجا است؟ او ۱۰۰% از باشگاه طلب دارد که خودش را به کادرفنی معرفی نکرده است. مگر با این وضعیت می‌شود باشگاه را اداره کرد؟ بازیکنی که بدون اجازه سرمربی به تمرینات نمی‌رود قطعاً مشکلی به جز مصدومیت دارد و آسیب‌دیدگی بهانه است.

این شیوه مدیریت در استقلال بازی با دل هوادار است. صداقتی از کسی نمی‌بینیم و مشخص نیست چگونه باشگاهی به این بزرگی را اداره می‌کنند. مدیریتی که از زمان حضورش دو رئیس آکادمی تغییر کرده آیا می‌تواند ادعا کند که توانایی اداره باشگاه به این بزرگی را دارد. یعنی وزیر ورزش به عنوان متولی باشگاه استقلال از مدیرعامل سؤال نمی‌کند که چه اتفاقی افتاده دو مدیر آکادمی عوض شده‌اند.

طی هفته‌های اخیر حرف و حدیث‌های بسیار زیادی در مورد آکادمی شنیده‌ایم یکی می‌گوید بازیکن جا زده‌اند، یکی می‌گوید بازیکنان بدون فیلتر به آنجا وارد شده‌اند و.. حالا هم رئیس آکادمی را باید تغییر بدهند. در تیم بزرگسالان هم که مشکل کم نیست شما شک نکنید بازیکنان داخلی استقلال هم پول نگرفته‌اند ولی به خاطر مجیدی سکوت می‌کنند.

‌نه وضعیت مدیرعامل و عملکردش مشخص است و نه وضعیت رئیس هیأت مدیره، هواداران استقلال به کجا پناه ببرند؟ آنها ببینند تیم‌شان ضعیف می‌شود و سکوت کنند؟ پرسپولیسی‌ها قرارداد بازیکنان‌شان را تمدید کرده‌اند اما مددی پول دیاباته را نداده است. شنیده‌ام قرارداد ۱۰ بازیکن آخر فصل به پایان می‌رسد و با این شرایط وای به حال فصل بعد استقلال.

نظرات کاربران

Subscribe
Notify of
guest
0 نظرات
Inline Feedbacks
View all comments