۱۱ آذر ۱۳۹۹ - ۱۲:۵۵

منظمى:تیم جوانان با همدلى کادر فنى و بازیکنان در مسابقات آسیایى موفق مى شود

عليرضا منظمى مهاجم تيم ملى جوانان معتقد است حضور نفرات اين تيم در تركيب تيم هاى باشگاهى نشان دهنده كيفيت فنى بازيكنان تيم ملى جوانان است.

به گزارش گروه ورزش خبرگزاری سلامت به نقل از سایت رسمی فدراسیون فوتبال منظمى که در باشگاه ذوب آهن بازى مى کند در این خصوص گفت:تقریبا دو سال است که این تیم شکل گرفته و ثبات خوبى پیدا کرده است. شاکله اصلى تیم حفظ شده و بچه ها شناخت خوبى از هم دارند. نکته مثبت این است که در فصل جدید نفرات بیشترى در لیگ برتر و باشگاهها مورد اعتماد قرار گرفته اند و بازى مى کنند. کیفیت فنى بچه ها در لیگ به خوبى دیده مى شود و این مسئله باعث مى شود با آمادگى مناسب در تمرینات تیم ملى جوانان شرکت کنند همچنین تجربه بازى در مسابقات کمک مى کند.

مهاجم تیم ملى جوانان اضافه کرد:خوشبختانه کادر فنى با انگیزه و تلاش زیادى تمرینات را دنبال مى کند و امکانات خوبى ازجمله زمین هاى چمن طبیعى و مصنوعى و مجموعه پک را در اختیار داریم. امیدوارم با حمایت فدراسیون و تلاش هم اعضاى تیم از این فرصت باقیمانده به بهترین شکل استفاده کنیم و با آمادگى کامل راهى مسابقات  بشویم تا با همدلى کادر فنى و بازیکنان در رقابت هاى آسیایى موفق شویم.

نظرات کاربران

Subscribe
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x