۰۳ شهریور ۱۳۹۸ - ۱۴:۴۱
در راستای حفظ محیط زیست صورت می‌گیرد؛

ممنوعیت استفاده از کاغذ در همایش ملی بیوتکنولوژی

دبیر اجرایی سومین همایش بین المللی و یازدهمین همایش ملی بیوتکنولوژی با بیان  اینکه به دلیل حفظ محیط زیست و جلوگیری از مصرف کاغذ و قطع بیشتر درختان استفاده از کاغذ در ارائه مقالات این همایش ممنوع است.

به گزاش گروه اجتماعی طبنا(خبرگزاری سلامت)، صادق شجاعی با بیان این مطلب افزود: با استفاده از یونیت‌های ePoster (پوستر الکترونیک)، عنوان «کنگره سبز» را به سومین همایش بین المللی و یازدهمین همایش ملی بیوتکنولوژی اطلاق کردیم و کلیه پوسترها و مکاتبات همگی بر بستر تکنولوژی سبز قابل ارائه خواهد بود.

وی ادامه داد: در کنار هر یونیت که شرکت کنندگان و پژوهشگرا و دانشجویان مایل بودند امکانات جستجو و ارسال الکترونیک مقالات و پوسترعا به پست‌های الکترونیک کاربران وجود خواهد داشت و شرکت کنندگان در این همایش می‌توانند در بانک اطلاعاتی مقالات علاوه بر مطالعه و تورق مقالات و پوسترها امکان جستجو، مکاتبه با نویسنده را داشته باشند و  قادر خواهند بود تا نسبت به ذخیره سازی مقالات و پوسترها  جهت مطالعه ثانویه در وقت‌های استراحت یا پس از اتمام برنامه روزانه کنگره اقدام نمایند.

شجاعی اظهارکرد:با توجه به سطح علمی‌بالای همایش، تمامی‌مقالات پذیرفته شده در سومین همایش بین المللی و یازدهمین همایش ملی بیوتکنولوژی در پایگاه RICEST وزارت علوم به صورت رایگان نمایه خواهند شد و پژوهشگران می‌توانند با مراجعه به این پایگاه مقالات علمی‌خود را مشاهده نمایند.

شایان ذکر است که پیشتر نیز دبیران علمی‌ و اجرایی سومین همایش بین المللی و یازدهمین همایش ملی بیوتکنولوژی از نمایه شدن مقالات پذیرفته شده کنگره مذکور در پایگاه استنادی علوم جهان اسلام ISC نیز خبر داده بودند.

یازدهمین همایش ملی بیوتکنولوژی ایران همایش روزهای ۱۰تا۱۲ شهریورماه سال جاری در سالن همایش‌های رازی دانشگاه علوم پزشکی ایران برگزار خواهد شد.

نظرات کاربران

Subscribe
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x