۰۹ فروردین ۱۴۰۰ - ۱۱:۳۵

معاون فرهنگی و ارتباطات باشگاه استقلال: نمی توانیم جلو کرونا را بگیریم

معاون فرهنگی و ارتباطات باشگاه استقلال در خصوص حواشی بوجود آمده پیرامون این تیم توضیحاتی ارائه داد.

به گزارش گروه ورزش خبرگزاری سلامت محمد حسین مولایی معاون فرهنگی و ارتباطات باشگاه استقلال در گفت و گو با رسانه رسمی این باشگاه ضمن واکنش به مصاحبه امروز شاهرخ بیانی عنوان کرد ابتلای استقلالی ها به کرونا ربطی به مدیریت ندارد.

همچنین مولایی در خصوص حواشی بوجود آمده در خصوص صحبت های مددی در مورد همکاری با رونالدو و مسی توضیحاتی داد که در ادامه می خوانید:

حاشیه استقلال را تخریب می کند و باید با یکدلی و اتحاد بیشتر به این تیم کمک کرد. ما از همه پیشکسوتان استقلال می خواهیم به تیم کمک کنند و حرف های منطقی در خصوص تیم بزنند.

این که گفته می شود به دلیل مدیریت ضعیف در استقلال چند نفر کرونا گرفتند خیلی اشتباه است! متاسفانه این بیماری شیوع زیادی پیدا کرده و این که کسی درگیر آن شود ارتباطی به مدیریت ندارد. ما که نمی توانیم جلوی کرونا را بگیریم که اگر این طوری بود کل جهان درگیر آن نمی شد. همه ما استقلالی هستیم و استقلالی که با حرف و حاشیه خانه خودش را خراب نمی کند و بلکه در چنین شرایطی باید به استقلال کمک کنیم.

از مددی پرسیده اند که یک آرزوی محال بگو و او هم گفته که دوست داشتم با مسی و رونالدو کار کنم. کسی توجه نمی کند که او به یک آرزوی محال اشاره کرده است اما در مورد همین مسئله حرف می زنند. مدیریت استقلال همین الان با فراهم کردن پول و به سختی میلیچ و دیاباته را حفظ کرده و بهتر است در این باره منصف تر باشیم.

نظرات کاربران

Subscribe
Notify of
guest
0 نظرات
Inline Feedbacks
View all comments