۲۹ اردیبهشت ۱۴۰۰ - ۱۳:۰۷

مطهری: پیروانی همیشه از حق و حقوق باشگاه دفاع می‌کند

مربی تیم پرسپولیس از برتری تیمش در خانه شاهین بوشهر ابراز خرسندی کرد.

به گزارش گروه ورزش خبرگزاری سلامت حمید مطهری پس از پیروزی ۴ بر یک پرسپولیس مقابل شاهین بندر عامری در جام حذفی فوتبال اظهار داشت: جا دارد از مردم خوب بوشهر تشکر کنم. هواداران شاهین و پرسپولیس از لحظه ورودمان لطف و محبت داشتند. همراهی و محبت آنها برای ما قابل ستایش است. اگر بخواهیم به عقبه شاهین برگردیم، قبلاً هم در این شهر تیم شاهین داشتیم و ما در حقیقت یک خانواده هستیم و همیشه این حس مودت بین دو تیم بوده است.

وی در ادامه افزود: شاهین تیم قابل احترامی است. طبیعی است وقتی مقابل پرسپولیس بازی می‌کنید چنین استراتژی داشته باشید. سعی داشتند در زمین خودشان فشردگی داشته باشند و در ادامه با توجه به بازیکنان سرعتی که داشتند سریعاً توپ را انتقال بدهند. البته بعد از دربی به آن بزرگی، تیم ما انرژی خود را در آن بازی گذاشته بودند. پنج بازیکن‌مان را هم در اختیار نداشتیم و در نیمه اول آن اتفاق افتاد. در ادامه همانطور که همیشه سعی می‌کنیم تاکتیک‌مان را دیکته کنیم، کانال‌های کناری را فعال کردیم و دیدید که دو گل هم از همان راه به ثمر رساندیم.

مربی تیم فوتبال پرسپولیس تصریح کرد: همه بچه‌های ما فوق‌العاده زحمتکش و جنجگو کار کردند و جا دارد به آنها و هواداران‌مان تبریک بگویم. ما ۵ خرداد سال گذشته و بعد از تعطیلی کرونا کارمان را شروع کردیم و یک سال خیلی سخت را پشت سر گذاشتیم. می‌دانید با توجه به شرایط کرونا کارمان خیلی سخت است و اصلاً نتوانستیم استراحتی داشته باشیم و این فشار مضاعفی به تیم ما وارد کرده است. در مجموع از نتیجه بازی و از نوع فوتبال‌مان راضی هستیم و در ادامه مسیر برای تیم شاهین بندر عامری هم آرزوی موفقیت می‌کنم.

مطهری در مورد تیم شاهین نیز گفت: همانطور که گفتم تیم خوب و جوانی هستند. یکی،‌ دو بازیکن با تجربه هم داشتند. با توجه به حریف‌شان استراتژی خود را انتخاب کرده بودند. نفرات خوبی دارند و امیدوارم نتایج خوبی در لیگ دسته دوم کسب کنند.

وی در ادامه نشست خبری خود در واکنش به سؤالی در مورد اتفاقات برنامه فوتبال برتر و صحبت‌های افشین پیروانی در این برنامه گفت: گروه فنی، مدیریت باشگاه و همه اعضای تیم ما سرلوحه کارشان اخلاق‌مداری و اصول کاری است. هر کسی متعهدانه به وظایف خودش عمل می‌کند. سعی کردیم از مدیر باشگاه گرفته تا بقیه ارکان باشگاه حرفه‌ای رفتار کنیم و متعهدانه به وظایف‌مان عمل کنیم. ما همیشه سعی کردیم راه خودمان را برویم. پیروانی هم همیشه نشان داده از حق و حقوق باشگاه دفاع می‌کند. خوب است که ما حرمت‌ها را حفظ کنیم. نباید احترام به بزرگتر را فراموش کنیم. روح ورزش هم این را می‌گوید که ما باید به بزرگ‌ترها احترام بگذاریم. فوتبال تمام می‌شود ولی مهم این است که جوانمردانه رقابت کنیم. متأسفانه ما مربیان و باشگاه‌ها باید جنبه باخت‌مان را بالا ببریم و زمانی که باختی اتفاق می‌افتد نباید توپ را به زمین وزیر و وکیل بیندازیم.

نظرات کاربران

Subscribe
Notify of
guest
0 نظرات
Inline Feedbacks
View all comments