۲۹ تیر ۱۴۰۰ - ۱۲:۰۳

مصادره اعتراضات به حق مردم توسط تجزیه طلبان

رئیس کمیسیون عمران مجلس گفت: گروه‌های تجزیه طلب و تروریستی همچون الاحوازیه اخیرا از اعتراضات به حق مردم علیه ناکارآمدی دولت دوازدهم سوءاستفاده کرده و با رسوخ در تجمعات اعتراضی به مردم تیراندازی می‌کنند.

به گزارش گروه سیاسی خبرگزاری سلامت؛ محمدرضا رضایی کوچی با اشاره به اقدام و اهداف گروه‌های تجزیه طلب و تروریستی همچون الاحوازیه،‌ اظهار داشت: این گروه‌ها اخیرا از اعتراضات به حق مردم علیه ناکارآمدی دولت دوازدهم سوءاستفاده کرده و با رسوخ در تجمعات اعتراضی به مردم تیراندازی می‌کنند.

وی افزود: اخیرا مردم نیز نسبت به مشکلاتی همچون کم آبی که آن هم ناشی از سوءتدبیر این دولت است اعتراضاتی داشتند اما گروه‌های معاند همواره از این اعتراضات مردم سوء استفاده کرده و خود را در قالب مردم عادی جلوه می‌دهند و حتی دست به شلیک زدند و این اقدامات را به نیروهای نظامی نسبت دادند.

رضایی ادامه داد: چون مبدأ شلیک‌ها مشخص نمی‌شد، به غلط تصور می‌شود که نیروهای امنیتی و انتظامی شلیک کرده‌اند لذا شبکه‌های رسانه‌ای حامی همین گروهک‌های الاحوازیه در خارج از کشور، نیروهای انتظامی ایران را متهم به کشتار معترضان می‌کنند که این جای تعجب دارد.

این نماینده مجلس یازدهم در خاتمه عنوان کرد: اقدامات این گروهک‌ها حتما مورد رصد نیروهای امنیتی کشور قرار گرفته و پیگیری می‌شود؛‌ ما اجازه نخواهیم داد عده‌ای مغرض و معاند با هدف دشمنی با جمهوری اسلامی از اعتراضات بحق مردم سوءاستفاده کنند.

نظرات کاربران

Subscribe
Notify of
guest
0 نظرات
Inline Feedbacks
View all comments