۲۰ آبان ۱۳۹۹ - ۱۷:۱۷

مشارکت مدیران مسئول از مرز ۱۷۰۰ نفر گذشت

بنابر اعلام دبیرخانه هیات نظارت بر مطبوعات، میزان مشارکت در انتخابات نماینده مدیران مسئول در هیات نظارت بر مطبوعات تا ساعت 14 امروز 20 آبان‌ماه 99 از مرز 1700 نفر گذشت.

به‌گزارش  گروه فرهنگ و هنر خبرگزاری سلامت به نقل از دبیرخانه هیات نظارت بر مطبوعات، در حالی‌که کمتر از ۲ ساعت به پایان مهلت قانونی هجدهمین دوره انتخابات نماینده مدیران مسئول در هیات نظارت بر مطبوعات باقی مانده است، بالغ بر ۴۲ درصد واجدین شرایط رای‌دهی در این انتخابات شرکت کرده‌اند.

بنابراین گزارش، تاکنون ۲۲ درصد مشارکت‌کنندگان را زنان و ۷۸ درصد آن‌ها را مردان تشکیل می‌دهند.

بر اساس اطلاعات درج‌شده در پنجره اختصاصی این انتخابات در سامانه جامع رسانه‌ها، تا این لحظه استان‌های ایلام، زنجان و گلستان، حائز بیشترین مشارکت و استان‌های خراسان شمالی، بوشهر و سمنان، کمترین میزان مشارکت در بین سایر استان‌ها هستند.

مدیران مسئول برای شرکت در انتخابات تا ساعت ۱۶ امروز فرصت دارند با مراجعه به سامانه جامع رسانه‌های کشور نامزد مورد نظر خود را برای حضور در هیات نظارت بر مطبوعات انتخاب کنند؛ نتایج این انتخابات بلافاصله پس از اتمام زمان رای‌دهی و تایید کمیته نظارتی اطلاع‌رسانی می شود.

حضور نمایندگان مرکز «ماهر» وزارت ارتباطات و فن‌آوری اطلاعات، همچنین پلیس «فتا» در ستاد انتخابات برای افزایش ضریب امنیت انتخابات، ازجمله تمهیدات امنیتی این دوره از انتخابات است.

تعدد نامزدها و حضور مدیران مسئول رسانه‌هایی با گرایش‌ها و نحله‌های متنوع فکری و سیاسی و همچنین کمپین‌های مختلف رسانه‌ای، فضای حاکم بر این دوره از انتخابات را نیز همچون سنوات گذشته بسیار رقابتی کرده است.

نظرات کاربران

Subscribe
Notify of
guest
0 نظرات
Inline Feedbacks
View all comments