۲۸ دی ۱۳۹۸ - ۱۰:۰۶

مسابقات جهانی هند آخرین شانس تیراندازی برای افزایش سهمیه

فدراسیون جهانی تیراندازی براساس رنکینگ سهمیه‌های اختصاصی را برای بازی‌های المپیک معرفی می‌کند که یکی از شانس‌های ایران برای افزایش سهمیه مسابقات جهانی هند است.

به گزارش گروه ورزشی طبنا(خبرگزاری سلامت)، مسابقات جهانی تیراندازی در همه تفنگ، تپانچه و اهداف پروازی اواخر اسفندماه به میزبانی هند برگزار می‌شود که این مسابقات نقشی مهم و تعیین‌کننده در توزیع کسب سهمیه المپیک براساس رنکینگ جهانی دارد.

فدراسیون جهانی تیراندازی اعلام کرده با اعلام رنکینگ جهانی در ماه می شرایط سهمیه‌های المپیک ۲۰۲۰ توکیو نیز مشخص خواهد شد. با توجه به اینکه امکان کسب سهمیه از طریق رنکینگ برای چند ورزشکار ایران وجود دارد ملی‌پوشان ما هم مسابقات جهانی هند حضور خواهند داشت. گلنوش سبقت‌الهی ملی‌پوش تپانچه ایران با توجه به رنک ۱۷ جهان یکی از شانس‌های ایران برای کسب سهمیه به شمار می‌رود.

بعد از مسابقات جهانی هند، رقابت‌های آزمایشی کسب سهمیه المپیک به میزبانی توکیو برگزار می‌شود. این رقابت‌های روزهای ۲۸ فروردین تا ۷ اردیبهشت پیگیری خواهد شد.

ملی‌پوشان تفنگ و تپانچه ایران در حال حاضر تمرینات خود را پیگیر هستند. هنوز ترکیب تیم اعزامی ایران به مسابقات هند مشخص نشده است.

کاروان ورزشی ایران ۶ سهمیه المپیک در تفنگ و تپانچه کسب کرده است.(فارس)

نظرات کاربران

Subscribe
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x