۱۲ مهر ۱۳۹۸ - ۱۱:۱۷

مردم باید بدانند دارایی مقامات، قبل و بعد از مسئولیت چه میزان تغییر داشته است

عضو فراکسیون نمایندگان ولایی مجلس گفت: شفافیت اموال مسئولان می‌تواند، اعتمادعمومی را به دنبال خود داشته باشد چراکه مردم باید بدانند که دارایی مقامات کشور قبل و بعد از مسئولیت چه میزان تغییر داشته است.

به گزارش گروه سیاسی طبنا(خبرگزاری سلامت)، حسینعلی حاجی دلیگانی به رونمایی از سامانه ثبت اموال و دارایی مسئولان از سوی قوه قضائیه اشاره کرد و گفت: رونمایی از سامانه ثبت اموال و دارایی مسئولان، باعث بوجود آمدن یک شفافیت در کشور می‌شود.

وی در ادامه افزود: بنابراین، شفافیت اموال مسئولان می‌تواند، اعتماد عمومی را به دنبال خود داشته باشد؛ چرا که مردم باید بدانند که دارایی مقامات کشور قبل و بعد از مسئولیت چه میزان تغییر داشته است.

نماینده مردم شاهین شهر تصریح کرد: همه مسئولان بخاطر ایجاد شفافیت در کشور و همچنین حفظ اعتماد مردم که در حقیقت این انقلاب و نظام متعلق به آنها است، بایستی تمام دارایی خود را ثبت کنند.

عضو فراکسیون نمایندگان مردم در مجلس دهم اظهار کرد: با رونمایی از این سامانه باید گفت، که دیگر هیچ مسئولی به خود این اجازه را نمی‌دهد، که از بیت‌المال دست برد بزند و جیب خود را پر کند.

این نماینده مردم در مجلس دهم اظهار کرد: این  کاری که از سوی دستگاه قضا صورت پذیرفته است، یک حرکت بسیار ارزشمند و قابل تقدیر است.

نظرات کاربران

Subscribe
Notify of
guest
0 نظرات
Inline Feedbacks
View all comments