۲۶ مهر ۱۴۰۰ - ۰۹:۳۵

مرام پهلوانی و هنرمندی در ساخت شیرخوارگاه علی بن ابیطالب گلستان

قائم مقام مدیرکل بهزیستی استان گلستان از ساخت نخستین شیرخوارگاه در استان گلستان به مرام پهلوانی رسول خادم و هنرمندی بازیگر محبوب پرویز پرستویی خبرداد.

به گزارش گروه اجتماعی خبرگزاری سلامت از گلستان ؛ اصغر رنجی با اعلام این خبر گفت : زمین این شیرخوارگاه توسط خیر گرانقدر سرکارخانم امیررلطیفی به مساحت ۸۰۸ مترمربع به بهزیستی استان اهدا شد .

وی تصریح کرد : در همین راستا، سال ۹۷ کلنگ زنی این شیرخوارگاه انجام شد که هزینه ساخت ساختمان شیرخوارگاه را پهلوان رسول خادم و بازیگر محبوب کشور پرویز پرستویی بر عهده گرفته است.

قائم مقام مدیرکل بهزیستی استان گلستان با بیان اینکه ورزشکاران و هنرمندان به عنوان الگو نقش زیادی در فرهنگ‌سازی برای انجام کارهای خیر دارند افزود : حضور ورزشکاران و چهره های برجسته سبب می‌شود تا افرادی که ممکن است نسبت به وجود افراد نیازمند در جامعه بی‌تفاوت باشند، تشویق شوند و در کمک به دیگران شریک شوند.

رنجی با اشاره به اینکه هزینه نهایی ساخت این شیرخوارگاه حدود ۱۱ میلیارد ۸۷۰ میلیون ریال برآورد می شود خاطرنشان کرد : ۴۰٪ از ساخت این شیرخوارگاه پیشرفت فیزیکی داشته که امیدواریم با تامین تجهیزات تا نیمه اول سال ۱۴۰۱ به بهره برداری برسد.

وی در پایان گفت: باید به سمتی برویم که از این ظرفیت و پتانسیل ورزشکاران و هنرمندان مشهور برای تشویق مردم به کارهای خیر استفاده کنیم، فعالیت‌های خیرخواهانه توسط اشخاص مشهور سبب می‌شود جامعه بیدار شود و افرادی که از این افرد الگو می‌گیرند، به دیگران نیز فکر کنند و باعث همه گیری کار خیر شود .

نظرات کاربران

Subscribe
Notify of
guest
0 نظرات
Inline Feedbacks
View all comments